Přejít na obsah

Parkovací asistent / senzory


petrenka

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím,

 

mam O2 FL rok vyroby 2012 vo vybave AMB, radio SWING.

 

mohli by ste mi prosím napísať presné kody komponentov (senzory, kabelaž, jednotka - pripadne ešte ďalšie veci), ktoré by som mal zohnať, aby bolo zapojenie bez problému?. chcel by som iba zadné senzory a chcem to mať zároveň na SWINGu. Prípadne či by to fungovalo aj keby som v budúcnosti vymenil radio za Columbus.

 

našiel som tieto jednotky: 1Z0919475, 1Z0919475B, 5J0919475 a 5J0919475A - je jedno ktorú kúpim?

kabelaž: toto som nedohladal..

senzor: 1S0919275C našiel som aj 1S0919275B - aky je medzi nimi rozdiel?

 

Som z Ostravy tak idealne keby tu bol niekto v okolí kto by mi to vedel spraviť..

Ďakujem Martin

 

Editováno: , autor: Martin Jucha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravim 

Na svojej O2 combi predfacelift MR2007 mam dorábané predne aj zadne senzory (už by mali byť facelift podľa foto) jednotka prakovákov je 1Z0 919 475 E a celé sa mi to zobrazuje na columbuse (OPS). Teraz chcem vymeniť zadný naraznik za RS (predfacelift) a kupil som to už so senzormi (taktiež senzory z predfaceliftu). Prvá otázka je, keď dám dole naraznik a svoje povodne senzory (facelift) odpojím a zapojím tie nove (predfacelift) bude to fungovať správne?? Druhá otázka, ak by senzory (predfacelift) v RS narazniku neboli funkčné je možne ich nahradiť mojimi pôvodnými (facelift)?? Ide o to že facelift senzory sú menšie  a predfacelift väčšie, existuje na to nejaká redukcia?? Pre lepšie pochopenie pridávam aj foto. Dakujem za každú radu.

IMG_20200615_080554.jpg

IMG_20200615_080600.jpg

IMG_20200615_081135.jpg

IMG_20200615_081344.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, mám rok 2014 s origo 8K senzory s OPS na rádiu Columbus a couvací kamerou. Dnes jsem jel se služební Oct stejného typu a ta navíc při couvání ukazovala cestu/rádius při zatáčení. Moje auto to ale nedělá. Byl jsem u kamaráda co má VCDS a tam nenašel položku na aktivace Vehicle Path. Čím to může být? Jednotka je 5K0 919 475 C přes CAN, auto má tažné. Děkuji

Editováno: , autor: jiri.newo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
před 8 minutami, h2o napsal:

Protože to neumí udělat a když to budou kódovat přes on-line tak jim to vyhodí chybu, že ta jednotka do vozu nepatří.

 

 

no tak očividne musím najsť niekoho kto to vie no , keby boli nejake tipy na niekoho by som bol vdačny 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, roubic napsal:

Nesmysl je tam 2015+ a neverim ze 2017 ma jinou elektriku zavolej na jejich infolinku nebo napis jim email at ti reknou jak to je ale tuty to proste jde oficialni cestou a i neoficialne ale taky to jde

 

Pouze pro vozy ŠKODA SUPERB s levostranným řízením vyrobené do KT 45/2016. Toto je aj v eshope ako pozeram to iste mi hovoria aj autorizaky no mne to pride hovadina dosť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, kubis14 napsal:

 

Pouze pro vozy ŠKODA SUPERB s levostranným řízením vyrobené do KT 45/2016. Toto je aj v eshope ako pozeram to iste mi hovoria aj autorizaky no mne to pride hovadina dosť.

Tady jsem bral ja na octavia 3 

https://www.carsystems.eu/skoda-superb-3-3v0-park-pilot-front-w-ops-5q0919294-3v2927132p-upgrade-kit,id2449.html 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
před 1 minutou, Aerotech napsal:

Ahoj, je tu někdo, kdo by byl schopen připojit předni originální parkovací senzory na OII facelift? Jedná se mi o natažení kabeláže , aby to fungovalo a zobrazovalo se to i na rádiu swing. Mám koupenej kompletni kit i s kabeláží. Jednotku, senzory, bzučák, tlačítko. 

Díky moc. 

 

Praha východ,  ale klidně dojedu jam bude třeba. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 10. 2020 na 14:16, Vaša napsal:

myšleno pozice na konektoru

bude fungovat i když bude obráceně

Mám ještě prosbu.Lze tento bzučák použít jako náhradu pro  ? https://www.parkujeme.cz/detail/777-parkovaci-asistent-pbs-41 nebo je určen jen pro skodovácký asistent?Díky moc.Ještě doplním.Tento reproduktorek při zapojení k asistentu jen "cvaká" ale nepípá jako původní.Je to správně?

pbs-41-white.jpg

Editováno: , autor: texas1
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj, take se pripojuji s prosbou o pomoc s parkovacim asistentem (O2 RS MR08 pred FL). Parkovaci asistent original z vyroby predek+zadek. Pri vypnutem motoru vsechna cidla funkcni, bez prekazky ukazuji hodnotu 255, pri priblizeni k prekazce hodnota klesa. Po nastartovani je jeste 5 vterin vse v poradku a potom zacne predni senzor pravy vnitrni preskakovat z hodnoty 255 na 61 a to se stale opakuje. Obcas se k tomu prida i pravy vnejsi, ale to jen sporadicky. Diagnostika bez chyby, predni kabelaz nova, cidlo nove, zkousel jsem prohodit i z druhe strany, zadna zmena. Cidlo jsem zkousel vyndat z drzaku a dat pred naraznik, take nepomohlo. Na aute se nic nemenilo, problem zacal na podzim, predtim vse fungovalo v poradku. Je mozne, ze odchazi RJ nebo je mozne, ze to neco rusi od motoru? Za pripadne rady budu moc vdecny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...