Přejít na obsah

kantrolka ABS a cervena kontrolka brzd blika


kali

Doporučené příspěvky

:feve: dnes tiez sa mi stalo ze pri parkovani na lade sa mi presmykovali kolesa a (cca pri 1100/otm)trochu som pridal na 2500/otm a potom za svietil ABS + prikalo rucna brzda a stale sa mi ako by presmykoval koleso az kym som nevycuval a potom dopredu som za parkoval.skusim zohnat notbook a dam na VAG!ale ako pozeram tu tak to bude asi cidlo ABS? ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Všechny zdravím, mám takovej problém s kontrolkou ABS. Při vložení klíče do zapalování a otočení do polohy 1 se mi rozsvití kontrolky tak jak mají a také zhasnou,tak jak mají i ABS. Při otočení klíče do polohy 2(start motoru) se mi opět rozvítí kontrolka ABS jen na dobu max 1s. Zkoušel jsem na sněhu jestli ABS opravdu funguje a řekl bych, že ano(kopání do padálů jak pracuje ABS),ale neproblikává mi přitom kontrolka ABS. Na diagnostice žádné chyby nejsou. Děkuji za radu pro lamu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když je ABS v činnosti tak žádná kontrloka neproblikává.

To probliknutí kontrolky po startu působuje pokles napětí při startování (málo nabitá nebo pomalu odcházející baterie,...)

Díky za radu, s tím problikáváním při činnosti sem si myslel, že je to jak u ASR. Jinak to asi bude ta baterka, mrknu na to. Ješte jednou díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Mě se ty kontrolky taky rosvítily ABS a cervena kontrolka brzd blika staloseto jak bylo lednu to náledí zhruba 1min se mi protáčely přední kola mírný kopeček cca 20m (Fábie 1,2 /2007), když jsem se vyškrábal na rovinu ta ABS nefungovalo brsdy OK, tak jsem vypnul zapalování počkal 10s a znova nastartoval a vše bez závad. Takže si myslím to že ABA se odpojilo protožě přední kola se točily rychleji než zadní. Nikde jsem se to ale nedočetl všude písou že je závada na brzdách a ihned jed do servisu. Je pravda že se mi kola v zimě protáčí ale né 1min jako ted v kopečku auta za mnou. ( když nemůžu nahoru tak jedu dolů)

Provaznik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím a prosím o radu...

Před cca 14 dny jsem měnil přední tlumiče a cca 3 dny potom se mi rozsvítilo ABS a už nezhaslo. Nejdřív jsem si řikal, že jsem blbě zapojil, ale po kontrole jsem nenašel nic vypojené...

Včera jsem jel do servisu aby to hodili na VAG a řekli které čidlo je špatné. Poněvadž měli čas až za 20 min, jel jsem ještě pryč a ejhle, po nastartování nic nesvítilo!!! Byl jsem samozřejmě rád, že jsem se zbavil závady a ušetřil kačky, ale dnes ráno kontrolka opět svítila.

Přijel jsem do práce cca 3km a při další cestě na schůzku se po cestě z kopce opět zhasla. Předpokládám, že je špatný nějaký kontakt...

Co ale nechápu, tak při průjezdem křižovatky, nebo brždění v zatáčče slyším jakésy zarochtání od motoru a občas kopance do pedálu jako by se ABS spínalo!!! I při rozjezdu jsem to zaznamenal, ale musel jsem mít rejd hodně vytočený... Může to být špatným kontaktem, nebo si dělá ABS co chce?

Díky za rady a nápady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Dobrý den,

potřeboval bych poradit, svítí kontrolka abs a červená kontrolka vedle bliká jak už bylo řečeno víše, vag hlásí:

Adresa 01 -------------------------------------------------------
Řídící jednotka: 038 906 012 H
Komponent: G000SG 3315
Kódování: 00002
Opravna #: WSC 31480
TMBHG41U422639190 SKZ7Z0A1355535
2 Nalezeny chyby:
18062 - Vypiste prosim pameť zavad sdruzenych pristroju
P1654 - 35-10 - - - Sporadicky
18057 - Pohon datove sbernice Chybi odezva rid.jednotky ABS
P1649 - 35-10 - - - Sporadicky
Readiness: N/A

Adresa 03 -------------------------------------------------------
Řídící jednotka: 1C0 907 379 E
Komponent: ESP FRONT MK60 0104
Kódování: 0019458
Opravna #: WSC 00012
2 Nalezeny chyby:
00778 - Snimac uhlu rizeni (G85)
004 - zadny signal/komunikace
01314 - rid.jedn. motoru
004 - zadny signal/komunikace

 

Nevíte někde kde by mohla být chyba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...