Přejít na obsah

Jak jsem testoval zimáky a jak to dopadlo :-))


FUGAS

Doporučené příspěvky

skvely pribeh, napinavy, poucny, dobra foto dokumentacia, happy end.

nechces to vydat knizne ?

moja zena hovorila, zeby to chcelo zensku, trocha lasky, nejaky milostny pribeh,

mozno by to bolo aj na serial !

akurat tej pointe nerozumiem.

su naprd tie gumy, alebo sofer ?

:palec2:

:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si dnes vyzkoušel sníh. Hlavně jsem chtěl vyzkoušet že fachá náhon na zadek u mé 4x4. No a fachá. Garny mi prozradil trik jak vypnout zadní náhon - při zatažené ručce (samo stačí jen co se rozsvítí kontrolka). A opravdu funguje to parádně. No a pak jsem si vyhlídnul parkoviště a zkusil auto dostat do smyku ručkou. A když už octa byla ve smyku, tak jsem ručku pustil - tím se zapnul zadek a auto se krásně točilo na místě :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dnes vyzkoušel taky, ovšem nedobrovolně. Vlivem debility jsem najel na cestě na led krytý sněhem, kolo se protočilo, zabralo a nakoplo mě do hodin (v zatáčce), ještě 15 metrů se mi dařilo držet se na silnici a pak sem to hezky zapích do příkopy. Škoda vesměs žádná, akorát jsem zapoměl plastovou krytku kryjící závit pro očko někde ve sněhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si dnes zajel vyskoušet co autí,já a Barum Polaris 185/60/14 dokážem,prázdný kamioňácký parkoviště asi tak 15-20 sněhu ještě teď mně bolí ruka od ručky :kol-131: ,ale jinak super řáděníčko.(+asi čtvrt nádrže v prrrrrrrr.)

Editováno: , autor: Vlasta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si dnes vyzkoušel sníh. Hlavně jsem chtěl vyzkoušet že fachá náhon na zadek u mé 4x4. No a fachá. Garny mi prozradil trik jak vypnout zadní náhon - při zatažené ručce (samo stačí jen co se rozsvítí kontrolka). A opravdu funguje to parádně. No a pak jsem si vyhlídnul parkoviště a zkusil auto dostat do smyku ručkou. A když už octa byla ve smyku, tak jsem ručku pustil - tím se zapnul zadek a auto se krásně točilo na místě :-)

Upozorňuji, že nejde u OII 4x4 a SupII 4x4, tam musí pojistka ven a už se točíí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...