Přejít na obsah

Zadní kolo


libcinek

Doporučené příspěvky

Ahojky pánové,mám na Vás takovou prosbu a to,dnes se stalo že zustala asi seklá zadní destička.Mám v zádu kotouče a dnes jak jsem jel tak smrad od kola jako blázen.Nevím co se pojebalo.Auto tak čtrnáct dní nejelo a byla zatažena ruční brzda.Nemohlo to nějak přireznou a nebo přimrznout.Prosím poradte co s tím.Všem moc děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bud to přimrzlo lano nebo podle mě ti zustal viset destička.Sundej kolo,povol zezadu 13klíčem horní a dolní šroub třmenu a pak vyzkoušej,zda ti chodí destičky,pokud budou napevno,tak očistit horní i spodní části destiček,pak sundat ty plíšky a pod nimi očistit ty plošky

Než toto vše uděláš, zvedni brzdící kolo a koukni, zdali je páčka, co za ni tahá lano vrácené zpět při uvolněné R.B. Také, ti může někdo zatahat za páku R.B a koukej, zdali se páčka hýbe tam a zpět. Musí se vracet sama. Pokud se nevrací, zkus ji vrátit třeba sikovkama nebo klíčem č.13 Po vrácení se musí kolo volně otáčet. Jestli kolo brzdí pri vrácené páčce, pak teprve postupuj dle návodu OCTAVIE81 :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...