Přejít na obsah

centralni zamykani


Vinca

Doporučené příspěvky

tu kliku jsem mel spatne nasazenou, jen pripominam, ze se jedna o zadni dvere za ridicem, nahodil jsem kliku, lanko a stale nic,,,,pak jsem dosel na to, ze klika musi byt zahaknuta za takovy plast, kudy vede lanko, jak to nazvat, ten plast vypiada jak vidle a to dela ten " odpor" tej klice. KLika si pote sedla jak mela, nahodil jsem lanko a dobry. taky se me stalo, ze jsem to na zkousku zabouchl a neslo to otevrit, nastesti z vnitrni strany jsem si nechal volne lanko od kliky a za to jsem potahl a slo to:) jinak zitra rano, az se trochu snizi teplota, tak vyzkousim, jest-li to blbne nebo ne....pak s tim slahnu a bude klid , pokud to bude zase blbnout ;)

Editováno: , autor: Vinca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdarec chlapy, měl jsem teď asi stejný problém, nereagovali mi dveře řidiče (nejdřív občas, potom na DO a potom už vůbec he he) natrápil jsem se dost s tím a vyzkoušel dva servisy a jejich trpělivost. Nakonec to byla řídící jednotka ve dveřích řidiče(je to ta věc zastrčená do motorku stahování jak tam vede milion kabelů +-deset :smich: ). Ono tam někdy totiž zatéká a nesvědčí to kontaktům, děsili mě cenou nové jednotky cca 3-5 tis. vrakoviště pomohlo za cenu třista Kč a vše jede jak má, takže pokud máte možnost půjčte si jednotku a zkuste jenom přepojit a vyzkoušet a víte zrovna jestli je problém v tomhle (jo a pozor jednotka musí být z řidičových dveří, od spolujezdce je zrcadlově otočená a neumí pracovat s tím ovládáním z madla dveří)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Zdarec chlapy, měl jsem teď asi stejný problém, nereagovali mi dveře řidiče (nejdřív občas, potom na DO a potom už vůbec he he) natrápil jsem se dost s tím a vyzkoušel dva servisy a jejich trpělivost. Nakonec to byla řídící jednotka ve dveřích řidiče(je to ta věc zastrčená do motorku stahování jak tam vede milion kabelů +-deset :smich: ). Ono tam někdy totiž zatéká a nesvědčí to kontaktům, děsili mě cenou nové jednotky cca 3-5 tis. vrakoviště pomohlo za cenu třista Kč a vše jede jak má, takže pokud máte možnost půjčte si jednotku a zkuste jenom přepojit a vyzkoušet a víte zrovna jestli je problém v tomhle (jo a pozor jednotka musí být z řidičových dveří, od spolujezdce je zrcadlově otočená a neumí pracovat s tím ovládáním z madla dveří)

Zdravím tě,já mám u spolujezdce možná podobný problém,ale nejsem si jist.Když zmáčknu DO tak se mi otevřou všechny dveře krom řidiče,ty musím buť chytit hned klikou,jak cvaknu,nebo je otevřít zevnitř.Vyletí čudlík a zapadne zpět asi do půlky,to samé to udělá při zavřítí DO,všechny dveře se zamknou , u řidiče čudlík zůstane v půli,ale dveře zamknuty.Myslíš že je to taky tím nebo hledat chybu někde jinde.Dál jsem se dozvěděl že je ten zámek nerozebiratelný,což jak tady čtu jsem byl uveden v omyl.Díky za rady,pokusím se na to mrknout.(Jinak jsem tu dnes z tohoto fóra dokázal opravit dva krpance,což mi mechanici od forda ,,araveru,, nedokázali pomoct) :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Oživil bych toto vlákno se svým problémem zámku za řidičem ...

Mám trochu opačný problém u dveří zamknu za řidičem.

Při zamykání DO nebo klíčem mi kolík zaskočí a ihned vyskočí nahoru. Dveře jsou tedy nezamčené. Děje se mi to nepravidelně, tak 7:1.

Při uzamykaní zevnitř auta kolík vždy zaskočí a ihned vyskočí témež vždy ...

Je to opruz to hlídat :(

Nerešil někdo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne,riesil.

Bol som u elektrikara,natlacil mi druhy zamok za 1500 sk. Po nejakom tyzdni zacal aj ten blbnut.

Ked som potom preletoval moj stary na plosaku,tak som mal svoj opraveny dobry. Po nejakom case som preletoval studenaky aj na tom druhom. Tak a teraz mam jeden navyse.

Takze rozobrat a prepajkovat plosak. Najskor. Ja som mal konkretne ten spolocny kostrovy kontakt. Ak zasuvas a vyberas svorkovnicu zo zamku tak to pekne drbe s tym kontaktom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsechny,

vlastnim Octavii 1.9 TDI r.v.2001 a mam mozna podobny problem.

Kdyz je venku zima (cca mene nez 20 C), nefunguje centralni zamykani pres DO vsude krome patych dveri. Klickem otevru vsechny dvere. Taktez nefunguje elektricke stahovani oken u vsech dveri. Kdyz se otepli, vsechny problemy jsou vyreseny :). VAG diagnostikoval chybu na ridici jednotce, v servise mi bylo sdeleno, ze jedinou moznosti odstranit tuto zavadu je vymena RJ za novou (cca 10000 Kc). Rad bych ale prisel teto zahade na kloub. Muzete mi prosim nekdo poradit, co by bylo dobre proverit. Dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za radu, podívám se na to.

Trochu jsem doufal, že by to mohl dělat nadměrný odpor v tom soustrojí co vyhazuje ten ťuplík ...

Zdar. Řešil jsem tento problém asi půl roku a minulý týden mi to opravil Neználek.. Po hodinovém zkoušení zámku-měl jeden pro vyzkoušení a telefonické poradě Vaši jsme se podívali na svazek drátů,které jdou přes průchodku do dveří a byl tam jeden přerušený. Už to fachčí jak má :palec2:

Editováno: , autor: to0001
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Ahojte,

mam podobny problem ako vy všetci.

Nefunguje mi otváranie dverí vodiča pomocou DO. Spočiatku to len haprovalo, teraz to nefunguje vobec. Ostatné veci (sťahovanie okien, el. nastavenie zrkadiel, svetielko vo dverach) funguju spravne.

Po odomkunuti pomocou DO sa mi otvoria vsetky dvere okrem vodica. To iste je pri zavretí, kedy sa zavru všetky dvere okrem vodičových. Samozrejme stropné svetielko stále svieti. Dvere sa dajú zatvoriť len pomocou kľúča mechanicky. Ako mi navrhujete postupovať )dalej?

díki ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TOMILILINKO: Vadny mikrospinac v zamku dveri na vodicovej strane. Vymenit mikrospinac alebo cely zamok. ;)

ďakujem Vám za pomoc,

navštívil som dnes autoelektrikára v nádeji opravy zámku dverí. Avšak premeral to a napotešil ma. Povedal že je vadná RJ centrálneho zamykania. Povedal som mu, že nech skusi aj zámok, či funguje, tak vytiahol veľký konektor z riadiacej jednotky, pospajal 4 pin-i v konektore a zámok pekne cvakal..

asi opravovať RJ je zbytočné, že?

Ešte mi povedal že origo stojí 389,- eur a navyše sú 3 rôzne druhy podľa vin..

čo ďalej?

máte nekdo s týmto skúsenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ďakujem Vám za pomoc,

navštívil som dnes autoelektrikára v nádeji opravy zámku dverí. Avšak premeral to a napotešil ma. Povedal že je vadná RJ centrálneho zamykania. Povedal som mu, že nech skusi aj zámok, či funguje, tak vytiahol veľký konektor z riadiacej jednotky, pospajal 4 pin-i v konektore a zámok pekne cvakal..

asi opravovať RJ je zbytočné, že?

Ešte mi povedal že origo stojí 389,- eur a navyše sú 3 rôzne druhy podľa vin..

čo ďalej?

máte nekdo s týmto skúsenosti?

Zdravim ,

Mam podobny problem pri zamknuti centralu ze vnitr se me zamknou vsechny dvere,ale hned se odemknou zadni za ridicem...

a zbyvajici jsou uzamcene....muzete prosim nekdo poradit...dekuji vam moc

mmj. central DO je OK....i kdyz nekdy na dalku nesepne,ale to bude asi baterka....

Editováno: , autor: maxpietro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ja mam takovy menší problém

Mněl jsem špatny central LP vyměníl jsem ho a vše úplně skvěle až na jednu maličkost

když odemknu auto musím venkovní kliku 2x zmačknout (potáhnout) abych otevřel dveře u spolujezdce jsem neměnil nic a někdy se stane že to musím také 2x mačkat ale zevnitř.

co muže byt špatně?

myslel jsem že je lanko moc napnuté ale to by šlo těžko a ne otvírat na 2krat ne?

prosím o rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...