Přejít na obsah

Přání


OrOrO

Doporučené příspěvky

Tak máme poslední den roku 2008, a já bych Vám všem chtěl popřát všechno nejlepší do toho nového roku 2009,ať se Vám vše daří,hodně zdravíčka a taky trošku toho pokakanýho štěstíčka a potom už všechno příjde samo.Takže ještě jednou pozvedám číši hlavně na Vaše protože to svoje si kazit nehodlám. Ať Vás poslouchají všichni Vaši miláčci(dvounozí,čtyřnozí a hlavně ti čtyřkolí) Prostě všechno nej a mějte se.

Ororo - Honza :kol-35::kol-35::kol-35::kol-35::kol-35::band

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak k přání se připojuji, všechno nej, ať ten rok 2009 je lepší než tento, ať se všem splní to, co od něj očekávájí a hlavně ať za rok si tady můžeme zase popřát, protože ikdyž to zní všelijak, zdraví je to nejdůležitější.

hotovo, popřáno a jdeme pomalu slavit :kol-35::band :band -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také se připojuji v šik přejících, rozhodně Vám všem a Vašim blízkým přeji :

kurevsky pevné zdraví (hlavně ten jeden od nás ať už se na ty špitály vysere-on ví kdo)

z prdele kliku (čti hodně štěstí)

mějte se rádi a neštěkejte po sobě (hodně lásky)

nové baráky, bejváky, káry a prsteny (hodně peněz).

No a na konec přeji všem co nejvíce v pohodě najetých kilometrů (samosebou že v autě, nejme kurvy aby jsme měli hned přetočený tachometr) bez sebemenších škrábanců a karambolů, neméně pak přeji rok bez přidělených bodů od sguadry temné azury (čti PČR). :palec2: :palec2: :palec2:

No a na konec jsem si nechal přání pro moje milované, vždy "s rozvahou,citem a selským rozumem zasahující A/M":

drahoušci, přeji Vám do vašich PC a notebooků mnoho "virů,červů a jiného nekalého gyzdu z internetu" :p:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se taky připojím a veršovat nemusím,tímto chci popřát všem členům zdejšího fóra a zvláště těm které znám osobně ať z vánočí besídky nebo osobního kontaktu. Vše nejlepší do nového roku vám i vašim rodinám přeji jen to nejlepší a ať se vám podaří vše po čem vaše srdéčko zatouží a také kousek toho pokakaného štěstíčka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...