Přejít na obsah

OT


ERESOS

Doporučené příspěvky

no jo a co když ti guma praskne tak, že to už slepit nepůjde.. čekat pak někde třeba v kose na dálnici, nebo někde v nějaké prdeli světa na pomoc?? teda to ji raději v tom kufru nechám. jinak ten sprej vozím s sebou také ještě jsem ho neozkoušel, koupil jsem ho na OMW od SONAXU :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

perníkář Kolikrát se to tohle za život stane? Nebo znáš někoho komu se to stalo?

Když ti praskne guma tak se stejnak roštípeš. Větší pravděpodobnost je že zůstaneš viset v zimě v koloně a dojde ti benzín. Vozíš sebou děku? Nebozíš.

Navíc se teď dělají pneumatiky takové konstrukce že toto ani nehrozí.

Rezervní kolo je prostě přežitek. Spousta lidí by to stejnak nezvládla ani vyměnit.

Od jara jestli to vyjde bude stačit ta zalepovací sada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já rezervu budu vozit pořád. v kufru mám i 2 lepící sady, ale to jenom omylem, protože sem si nevšiml že už tam jednu mám, když se si koupil tu druhou.

nedávno sem se cpal u MC před Vyškovem a viděl sem jak přijelo auto a mělo prázdný obě kola na pravý straně. chlápek tam pak musel čekat než mu někdo dovezl druho rezervu. takže rezerva a ještě jedna sada na lepení není přežitek.

Zabiak: já deku vozím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj názor je takový že pokud mám v autě místo jako že mám na to určené a nic moc jiného se tam dát nedá tak ji radši budu vozit nedávno jsem píchnul dojel sem k benzince, říkám si pohoda ještě že mám rezervu vytáhnu rezervu a rezerva supervzorek na pěkným ráfku ale na boku nožem prořezaná :( holt když sem kupoval auto tak sem jen skontroloval jestli tam rezerva je. Musel sem zavolat bráchovi a ten mi dovezl z domů letní úplně sjetou 16" ku na elektronech co sem tam měl v létě musel sem s tím jezdit dva dny protože přes svátky měli všude zavřeno :( k tomu spreji na opravu jednou sem to zkoušel použít na Kia Picanto moji mati a akorat sem vypotreboval sprej a znicil kompresor stejne to nedojelo ani do pneuservisu :(

Thomas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jako starý ekolog se před jízdou chodím vždy vysrat, abych byl lehčí a měl menší spotřebu a emise ;) . :smich:

Ale zase v globálním hledisku se ušetří spoustu pneumatik na nevyrobené rezervy. :)

Na autě se ti vysere taky spousta věcí a nevozíš je sebou. Když už se ti to stane tak si zavoláš.

A taky místo rezervy se vejde parádní subáč lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jako starý ekolog se před jízdou chodím vždy vysrat, abych byl lehčí a měl menší spotřebu a emise ;) . :smich:

Ale zase v globálním hledisku se ušetří spoustu pneumatik na nevyrobené rezervy. :)

Na autě se ti vysere taky spousta věcí a nevozíš je sebou. Když už se ti to stane tak si zavoláš.

A taky místo rezervy se vejde parádní subáč lol

No jako vpohodě subáč se vleze :) ale nedokážu si představit jak píchnu někde v noci třeba ve 3 ráno a budu někoho budit aby mi zajel domů třeba 50km do garáže pro rezervu. Jaké máte zkušenosti s těma opravnejma sadama ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martino: ale Ty to asi nějak nechápeš :smich: já tam sice subíka mám ale hned pod ním mám dojezdové kolo které slouží jako ozvučnice...blby,vid? lol

neviem kto co nechape ale ja som nereagoval na teba lol  zabiak spominal aky paradny subac sa vojde do miesta na rezervu takze tak. o tebe viem videl som ako to mas poriesene...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...