Přejít na obsah

Naše Tchýně a jiné s...ě


kaja 1.9tdi

Doporučené příspěvky

Zemřela mi tchýně,dnes má pohřeb........můžete jí zahrát na Vašem rádiu písen od P.Vítka-Mám rád vůni tvý kuže.....děkuji.... lol:smich:

patrně se najde řada dalších,jako tchýně a uzený,nejlépe studený.... :)

čert byl kurwa,že si jí nevzal dříve........již 7 let klid....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To rtg61 + Sejis: jj koukám, že také rádi "jemný" humor

To Krtek6 + Standis : no a proto jste si mohli koupit nové auto, že? Skorotchýně vás měla tak ráda, že koupila autí. Já to úplně slyším: ještě že si ta naše káča pitomá našla tak šikovnýho chlapa :smich: To že každej už máte 5-té auto, to už skoromaminky neví

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje tchýně je super...ano je to divný ale je :-)......ještě než byla ofiko tchýně, tak už mi dovolila bejt u ní jako doma...dostal jsem i klíče od baráku....hlavně v ledničce jsem se mohl a můžu do teď pohybovat jako doma :-). A bydlí v přijatelný vzdálenosti.....10 km....takže na případný obídek to nemám daleko :-)...

Jo a finančně se podílela na pořádání svatby...co víc si přát...že :-)

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To rtg61 + Sejis: jj koukám, že také rádi "jemný" humor

To Krtek6 + Standis : no a proto jste si mohli koupit nové auto, že? Skorotchýně vás měla tak ráda, že koupila autí. Já to úplně slyším: ještě že si ta naše káča pitomá našla tak šikovnýho chlapa :smich: To že každej už máte 5-té auto, to už skoromaminky neví

tak kdyby mi koupila nový auto, to bych jí měl ještě raději :D , ale bohužel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám tchýni vcelku v pohodě vidíme se 3-4x za rok tak se to dá vydržet. A pak mám ještě jednu skoro tchýni (babička manželky) a ta je milionová je jí 74 pořád maká je aktivní, jezdí s námi na výlety, občas pohlídá prcky (s tím máme celkem problémy já mám rodiče 300km a manželka 150km babička je taky 150km). Takže já to beru jako OK, mohlo být o hodně hůř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Krtek6 + Standis : no a proto jste si mohli koupit nové auto, že? Skorotchýně vás měla tak ráda, že koupila autí. Já to úplně slyším: ještě že si ta naše káča pitomá našla tak šikovnýho chlapa :smich: To že každej už máte 5-té auto, to už skoromaminky neví

A)auto nový není..je jetý

B)auto mám teprv druhý...jsem v robotě těprv něco málo přes rok..snad si nemyslíš, že beru miliony :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam tchyni libovou, v zivote nerekla pul slova na nas vztah, ci cokoli jineho, na vychovu, proste nic! Respektuje nase soukromi, ikdyz bydli cca 5 km od nas a kdyz ma prijit na navstevu, vzdy se pta zeny, zda mi to nebude vadit a nechodi moc brzy, protoze vi, ze dopoledne spim (kvuli praci). A jeste k tomu vsemu nam vari, hlida dite a dela co nam na ocich vidi. Proto jsem nikdy nepochopil, proc je tolik spatnych vtipu na tchyne, ale opet je to na cloveku! Pred rokem na Vanoce mi nabidla tykani, ze se zname 8 let a ze by ji to potesilo. Nejdrive mi to neslo pres pysky, ale pak jsem to rozjel a dnes s tim nemam problem :D

... Proste lepsi to asi byt nemohlo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není to nic k obdivu, stačí s tomu postavit čelem, když se tak začneme chovat všichni, tak nám tady v tom našem Topolánko-Paroubkově bude hned lépe ;)

Nejhorší pro mne by bylo, kdybych se v zrcadle nemohl podívat sám sobě do ksichtu a kdybych zklamal své blízké. Vše ostatní jsou jen povrchní věci

nechci psát že Tě obdivuju ale na fóru plným chlapů je to "odvaha". Máš jistě pravdu, že naše společnost je dost povrchní a hodně zaostalá.

Hlavně každýmu je prd do toho s kým žiješ a co děláš doma.. a vo tom to je.. vo ničem jiným.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odvážný moc nejsem, proč se tady bát chlapů? Jestli někdo má něco proti mně, tak ať mi to poví, já to unesu,alespoň člověk ví na čem u koho je. Jestli mne někdo pomlouvá jak se říká za zády, tak to není chlap. Že by někdo chtěl řešit něco násilím, hmm tak ať, já už tolikrát dostal na hubu, ale zase jsem při tom i rozdal. No a chodí sem i ženy, tak že asi tak ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Má tady vůbec někdo dobré zkušenosti s tchyni? že by s ní vycházel po všech stránkách???

já měl takovou skorotchýni. S tou si rozumíme dodnes. Zato skorotchán mi moc neseděl. Byl ten "nejchytřejší", a hlavně když si popil, což bylo často. Přitom byl ten nejblbější v celý rodině, ale on si myslel, že nejchytřejší a nemožné mu něco vymluvit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...