Přejít na obsah

Spoluzacky, kamaradky, kolegyne...


superfatty

Doporučené příspěvky

Souhlas dal bych to jen pro registrované bo jsem už musel některé foto sundat protože se mi ozval fotr dívek holt i internetovej svět je malej

Njn...jak říkáš a nenechávat uloženě formuláře v IE ;) je to na průser...a pak že sou tady samý slušný lidi lol

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, život je sfině, nechci ani domyslet, kdyby jste někdo neměli profili v kompu a manželka/přítulka se omylem dostala na tuhle stránku, to by bylo tooočo lol

Ale hezký bobříky tu máte :)

Já bych udělal speciální sekci jen po zaplacení malého sponzorského daru, hlásím se jako pokladník :happy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty voe tady se to dost hustě rozjíždí :palec2:

Jen tak dále lol

To teda jo... lol ..... 2pavelkr- Tak ji za nas poprej vse nejlepsi k narozeninam -_-

teda koukám, že jenom kousek k nějakej alternativním sex. metodám. lol To jsem zvědav, kdo tady s tím začne lol

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty voe tady se to dost hustě rozjíždí :palec2:

Jen tak dále lol

To teda jo... lol ..... 2pavelkr- Tak ji za nas poprej vse nejlepsi k narozeninam -_-

už jsem jí popřál jenže musela dom zítra pžíjde zas tak bude něco dalšího je to krásná kaarádka ještě že si ji nrmůžu vzít protože jednu ženu uš mám ale ta nece o pokusech nic slyšet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapy, já se teda taky rád podívám, ale tohle už je fakt péčko a to na tyhle stránky nepatří, takže s tím něco udělejte a nebo se bude mazat. Jestli někdo má tu možnost tak to přesuňte do sekce pro členy OC. Já tam nemůžu...

hm myslel jsem si že v rom bude problém takže zítra soft

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapy, já se teda taky rád podívám, ale tohle už je fakt péčko a to na tyhle stránky nepatří, takže s tím něco udělejte a nebo se bude mazat. Jestli někdo má tu možnost tak to přesuňte do sekce pro členy OC. Já tam nemůžu...

já bych to zatím nechal s tím popiskem od 18 let a bude to prozatím zákoně ošetřeno ;)

na tohle by se musela dělat asi extra sekce, plno lidí není z OC nabo FC

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...