Přejít na obsah

tryska ostrekovača


lars

Doporučené příspěvky

prosím o radu. Mám krátku Fabiu, a problém : Pri ostrekovaní zadného skla keď je stierač v lavej polohe ostrekovač mi ostrekuje takmer SPZ-ku. Triska ostrekovača sa má pri behu stierača otáčať spolu so stieračom, alebo by mala stáť na mieste ?

Mne sa otáča spolu so stieračom. V základnej pohohe tryska čumí smerom nahor, to je asi vporiadku. Díki za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

predtým. keď to fungovalo tak sa mi zdá, že sa to točílo aj z tryskou, ale iba v śeku kde je okno, dole na značku to rozhodne nestriekalo. Podla DP sa dá tá triska vraj vytiahnuť von a vičistit,alebo vymeniť. Dávať dole tapacír sa mi absolutne nechce, lebo je to fuška dať ho potom späť, raz som to robi a stačilo. Tá tryska má fakt stáť na mieste u krátkej fabie ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vytiahl so trysku a strčil som tam až po spodok špajdlu, má cca taký istý priemer ako trubka a nezdá sa to byť vovnútri pokrútené. Zapchám dierku, nastriekam WDčko a snáď to rozchodím aj bez rozoberania. V zime dávať dole tapacír z. dverí neni sranda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už som to rozobral, je vprdeli tá trubka. Všetko som vyčistil a už len zohnať takú trubku. Vonkajší priemer 4mm a vnútorný 2,7 mm. Odkial sa dá zohnať taká trubka. Stačila by aj umelohmotná. Čím ste ju vy nahradili ? Díki za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...