Přejít na obsah

tapicírunk


dakule

Doporučené příspěvky

zdravím nedávno jsem si koupil OII všechno OK výbava dobrá akorát na dveřích řidiče na tapecu nahoře je taková promáčklina od lokte tapec není ani prasklý má někdo s tím nějaké zkušenosti jak to odstranit nebo čím to podlepit nový se mi nechce kupovat jedině že by měl někdo starší ale dobrý na prodej díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není problém, vem fen a teplým vzduchen z cca 10 cm nahřát, hlavně optarně, aby jsi něco přitom jiného nezlikvidoval. Ten tapec trvá než se prohřeje...vlastně nahříváš tak dlouho až se to vrátí a nebo počkej do léta a postav to šikovně k sluníčku a máš vyřešeno.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není problém, vem fen a teplým vzduchen z cca 10 cm nahřát, hlavně optarně, aby jsi něco přitom jiného nezlikvidoval. Ten tapec trvá než se prohřeje...vlastně nahříváš tak dlouho až se to vrátí a nebo počkej do léta a postav to šikovně k sluníčku a máš vyřešeno.

díky ferdo25 je to dobrý nápad skusím hoale ještě jeden problém tam je že pod tou koženkou i když to nahřeju tak tam od toho lokte vznikla malá prohluben a po nahřátí to asi i zustane takže nevím čím to vyplnit no ale tvuj nápad určitě vyskouším mějse

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som pred časom chcel kúpiť jednú Octaviu a tá mala ten istý problém. Je to vraj vyrobná vada a Škodovka robila na to zvolavaciu akciu a menila to za nový tapacirunk. Povedal mi to chlapík od ktorého som auto chcel kúpiť a daval mi aj nahradná tapacirunk. Ale keď auto je už po záruke tak smola. Nový tapacirunk stojí okolo 5000,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...