Přejít na obsah

kope řadička


kingdave

Doporučené příspěvky

zdravím,mám problém s řadicí pákou.Když jedu na jakoukoli rychlost,tak se mi řadička při přidání plynu většinnou kolem 2000-2500 otáček rozvibruje.

ještě ke všemu jde nepřesně řadit a při vytočení motoru řazení nepříjemně ztuhne!!!

nevíte co to může způsobovat??

jedná se o 1,6-75kw

díky Kopta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz sa tu otom dost pisalo tak si to skus najst ale vravim ak mas tiahlovy prevod co urcite mas tak prenasat to bude stale.Ja som vymenil vsetky silentbloky na motore cele radenie som preskumal a nic akurat po vymene silentblokou sa to trocha zlepsilo jeden uz bol poskodeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze pravdu mate obaja. Ten tiahlovy prevod je naozaj uz konstrukcne odsudeny na to , ze prenasa pohyb motora na radiacu paku. Paka je pevny bod oproti karoserii a motor sa oproti karoserii pohybuje-sustava tiahel pri prevodovke sice nieco utlmi ale cast pohybu ide az na paku. Ja mam SDI a tam je prevodovka 02K s tiahlovym ovladanim. tiez mi vybrovala paka. Vymenil som spodny silentblok- reakcnu vzperu , vsetky spojovacie packy pri prevodovke a pohyb paky sa eliminoval na minimum.Takze vybrovanie paky vo frekvenci vyssej ako chvenie motora sposobuju vybite tiahla pri prevodovke a velky pohyb paky pri pridani a ubrati plynu sposobuje velka vola spodneho silentbloku, ktory ma na pohyb prevodovky velky vplyv. Mam to vsetko vyskusane inak by som to neopisoval. Ak chces mozem ti povodne vymenene diely odfotit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jednej foto je ten spodny silentblok a na druhej je nekompletna cast tiahel pri prevodovke. Inak v kazdom dobrom obchode ti podla ETKY pozru vsetky casti, ktore sa najcastejsie menia.Este sa dost opotrebuavaju silonove puzdra,ktore drzia hriadele na ktorych su tiahla ukotvene- na tie foto nemam, neviem ich najst.post-28368-1233340787_thumb.jpgpost-28368-1233340758_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jednej foto je ten spodny silentblok a na druhej je nekompletna cast tiahel pri prevodovke. Inak v kazdom dobrom obchode ti podla ETKY pozru vsetky casti, ktore sa najcastejsie menia.Este sa dost opotrebuavaju silonove puzdra,ktore drzia hriadele na ktorych su tiahla ukotvene- na tie foto nemam, neviem ich najst.

Zdravim ta sorry ale co znamena "podla ETKY" a este kolko ta vysla ta cast tiahel pri prevodovke" ta cela cast na fotke".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...