Přejít na obsah

hlada sa odbornik


labac

Doporučené příspěvky

...takze bol som v servise - diagnostika dopadla tak, ze je vsetko OK, aj pod zatazou ( ziadna chyba ). Hodnoty tlaku a pod. su vraj uplne v poriadku - turbo slape ako ma. Aj regulator turba je OK. Vraj to vyzera, ze je zanesene turbo - dost to totiz kadi. Nemoze to suvisiet tym, ked som nudzovo jazdil s nefunkcnou vahov vzduchu a ze sa mi to turbo zanieslo ? Podla chlapika, ho mam niekde na dialnici na stvorke vytacat pri rychlosti 120/130 km/h po dobu nejakych 3-5km, nech ten sajrajt vyfuka von. Myslite, ze to je dobry postup ? pripadne, da sa to nejak rozumne precistit aj ijnym sposobom ? Diky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...takze bol som v servise - diagnostika dopadla tak, ze je vsetko OK, aj pod zatazou ( ziadna chyba ). Hodnoty tlaku a pod. su vraj uplne v poriadku - turbo slape ako ma. Aj regulator turba je OK. Vraj to vyzera, ze je zanesene turbo - dost to totiz kadi. Nemoze to suvisiet tym, ked som nudzovo jazdil s nefunkcnou vahov vzduchu a ze sa mi to turbo zanieslo ? Podla chlapika, ho mam niekde na dialnici na stvorke vytacat pri rychlosti 120/130 km/h po dobu nejakych 3-5km, nech ten sajrajt vyfuka von. Myslite, ze to je dobry postup ? pripadne, da sa to nejak rozumne precistit aj ijnym sposobom ? Diky....

No myslim si, že když dáš na dálnici trošku turbu zabrat tak něco málo z turba vylítá. Jinak to čištění turba je dle mého názoru dočasné řešení. To turbo se stejně bude časem zanášet je však otazkou na jak dlouho bude klid. Dle mého názoru je to konstrukční zaležitost turba a jeho následné zanášení sazemi. Takže asi tak.

Chozee

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mel jsem to same....turbo jsem vycistil a mam pokoj

Ahoj,

no k tomu čištění turba bych řekl asi tolik, je dobře že ti to pomohlo. Určitě je to lepší řešení než kupovat turbo nové, ktéré se stejně časem zanese sazemi. Je však otázkou na jak dlouho bude klid. Můj kamarad si nechal čistit turbo a po třech měsících je opět turbo zanešené a nasledné padaní do nouzáku se opět opakuje.

Já řeším stejný problém s turbem viz. můj příspěvek http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...10721&st=25

Chozee

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

no k tomu čištění turba bych řekl asi tolik, je dobře že ti to pomohlo. Určitě je to lepší řešení než kupovat turbo nové, ktéré se stejně časem zanese sazemi. Je však otázkou na jak dlouho bude klid. Můj kamarad si nechal čistit turbo a po třech měsících je opět turbo zanešené a nasledné padaní do nouzáku se opět opakuje.

Já řeším stejný problém s turbem viz. můj příspěvek http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...10721&st=25

Chozee

ja jsem to delal zhruba pred rokem...slape to paradne...nejezdim jak krupka co to toci 1500 a radi...ted si to dam obcas do cervenyho at je to ocisteny.ono to bylo asi nacly uz kdyz jsem to kupoval..neni mozny aby se me to za 3 mesice zanselo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...