Přejít na obsah

Radio Panasonic CQ-VX100N


Doporučené příspěvky

..proč ne...ale má jen základní výbavu.Toto toho má trošku víc...

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz...5/383-Beat-725/

...ale proč nejít do 2DIN ;)

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz...media-AMV358DD/

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz...media-AMV388DD/

...tady je možnost využívat kapacity SD karty a USB takže co do množství hudby není problém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to porovnej s tím beatem,nebo jvc nebo rockdale a bude ti jasné že se vyplatí si připlatit,nehaním panˇáka ale proč mít za hodně peněz málo muziky?

Zdravím,

po tomhle Panasonicu taky pokukuju, obecně proto, že v současné době mám SONY (CD+MP3) - tuner s RDS a pokud přejedu republiku a mám naladěno např. CR1 tak nepoznám přeladění (až na místa, kde není signál). V druhém autě je nějaká NONAME jebka - též s RDS, ale pokud ztrácí jeden signál tak začíná hledat další - tj. nepříjemné výpadky radia, proto se rozhoduji pro značku, která je trochu známější a toto má vyřešené, protože představa, že koupím za 10 tkč radio s DVD a při popojíždění v kraji mi to při každém poklesu signálu začne přerušovat mě dost děsí, ale jinak se těmto neznámým radiím nevyhýbám, ale toto je moje zkušenost s NONAME radii. Jinak 2DIN radio je pecka, ale chce to mít garáž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 věc je mít za 7 tis. v rádiu jen holý základ a to ještě slabej,2 věc je mít za 13 tis. rádio co umí něco navíc,co bys mohl později u panáka postrádat,proto nechci říct tohle ne a tohle jo,jen prostě porovnej co jaký rádio umí

dám příklad:chtěl jsem auto,chtěl jsem octu,chtěl kombajna a motor 81 kW tdi,jakou barvu a výbavu jsem si nedával jako závazek,nebo předsevzetí,koupil jsem s výbavou,slušnou,klima,okna a zrc. v elektrice,výhřev sedaček, pár drobností co třeba jiné nemají,nebyl jsem tím zrovna nějak extra nadšen,nijak se tím nechlubil,není to jediné auto na světe co tohle má,sednul jsem do bráchovo fabule a ouha,místo elektriky na okna jen švihadla,zrcátka manuál,bez klimy,v zimě si pr**l neohřeju,zamknout musím klíčkem,koní málo je to 1,4 44kW takže požitek z jízdy 0,fakt z5 si zvyknout nejde a to druhej brácha má feldu a to je taky ouvej ouvej

no a takhle je to i s tím rádiem,ted vidíš jen tu cenu a to že to nic neumí tě nezajímá,za měsíc přijde kámoš že má nový radio,umí usb,sd,blue...,navi,tv atd. a tobě se to zalíbí a bude tě s***t že sis raději nepřiplatil a koupil socku.

takže porovnej,popřemýšlej a kup,jen podotýkám že Beat není no name stejně jako Rockdale ne a máš na to 2 roky záruku a můžeš to i splácet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...