Přejít na obsah

Jak se dostat ke komfortce


david00007

Doporučené příspěvky

Poraďte jak se k ní dostat. Oddělal jsem ten velký plast pod volantem jak je releový box a tam jsem ji neviděl. Myslel jsem, že je někde vlevo u pojistkového boxu. A zároveň bych potřeboval vědět, kde mám hledat řídící jednotku alarmu Meta dodatečně dodělanou. Kde je v tom autě nejvhodnější místo kam tyto věci schovat. Díky moc vím, že jsem lama. Každý jednou začínal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi dík. Komfortku měnit nechci, chci najít tu mrchu metu a hodit ji do prdele a dát tam místo ní novej alarm. Hlavně musím zjistit jak je to zapojený. Mám sice na okýnkách alarm Škoda, ale když zamknu auto DO odemknu klíčem tak nic neřve. Myslím, že ta meta je pouze jako ovládání centrálu maximálně s imobilizaci na relé palivového čerpadla, který mě hlásí na VAG poruchu. Takže celý je to divný a už mě to vytáčí. Nemám rád zabezpečení, který jsem nemontoval já.

No a nebo normálně krumpáčem....... :palec2::palec2::palec2:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...