Přejít na obsah

Formule 1


metjus

Doporučené příspěvky

Jeste jednou se ptam, kde jsem McL vychvaloval do nebe? Ukaz mi to tady! Kalis vodu chlapce. Nikde jsem nepsal nic takoveho co jsi drive zminil. Srovnej si to v kebuli.

Pokud mas na mysli moje reakce na Bauiho nebo Cernou svini, pak ver ze to je jinak a neser se do toho

je s tebou opravdu zajimavy povidani,jen co je pravda

ty se me ptas kdy jsi vychvaloval nekoho do nebe?

ja se te ptam kde si cetl ze to bylo mysleno primo na tebe nebo na nekoho konkretne?

bylo to mysleno celkem vseobecne a taky hlavne jako narazka na tvuj prispevek kde jsi narazel na komunisty /jak nam rikas/ kde jsou a proc nikdo nepise

nemuzu za to ze sis vztahovacne zval vsechno na sebe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ser na to nebo neser.........

me je to celkem jedno,ale kdyz se panu nedotknutelnymu neco napise tak je ohen na strese

resit se me to nechce a urcite nebudu,v pristim prispevku dostanu nadano a urcite bude i nejaka urazka ale kdyz musi at si poslouzi

s pozdravem pro pala

Tak uz to neres jo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

urcite se o to snazim a nejde mi o to se tady s nekym dohadovat

to bych sem nemusel vubec chodit

a taky bych rad aby mi nekdy vysla nejaka besidka ,abych tebe,pana vševeda ;) a ostatni poznal a nejen tady z povidani o komunisech a cernych

EDIT : a honde............omlouvam se ;)

Editováno: , autor: zdsamct
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je s tebou opravdu zajimavy povidani,jen co je pravda

ty se me ptas kdy jsi vychvaloval nekoho do nebe?

ja se te ptam kde si cetl ze to bylo mysleno primo na tebe nebo na nekoho konkretne?

bylo to mysleno celkem vseobecne a taky hlavne jako narazka na tvuj prispevek kde jsi narazel na komunisty /jak nam rikas/ kde jsou a proc nikdo nepise

nemuzu za to ze sis vztahovacne zval vsechno na sebe

Máš pravdu, jsem vztahovačnej,, už tvůj příspěvek ze 6.7.2008 19:24 naráží na někoho jiného než jsem já,,, ty ses chytil těch komunistů jako slepice nudle a já jsem vztahovačnej. Komunisti jsou jiní fandové Ferrari né ty, ty jsi u mne na tom hůře.

No a ti ostatní, které jsem měl na mysli se už ozvali, tak ty nehledej..

No a že ti nikdy nevyšla besídka, tak nebuď smutný, o nic si nepřišel, jen by jsi poznal, že jsem bůh a vše vím :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, pánové, pročítám toto téma a nedá mi, abych se nepřipojil. Jsem překvapen z toho, jak se tu dohadujete. Každý někomu fandí, každý má svou pravdu. Ale vítězem může být jen jeden jezdec a jedna stáj. Já osobně se na F1 dívám z několika důvodů:

1) je to motorismus, který mě zajímá.

2) Obdivuji a smekám před jedním každým pilotem F1.

3) Celkově jsou to hodně zajímavé závody, hlavně při rovnosti nebo malém rozdílu bodů.

Osobně konkrétně nefandím a nepreferuji nikoho, jen trochu víc tíhnu k McL.

Docela bych si i přál, kdyby se v seriálu F1 objevila žena. To by asi bylo vyřešeno a všichni bychom fandili jí. Vemte si, že v americké okruhové serii jezdí Danica Patrick, a dává chlapům docela na prdel. Onehdá jsem zaslechl, že je jejím snem se do F1 dostat. Byl by to asi docela mazec. A samozřejmě taky záleží na tom, k jakému týmu by se dostala.

Týhle bych určo fandil. Už proto, že by byla jediná ženská, a taky proto, že je to docela pěkná baba. :):);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, pánové, pročítám toto téma a nedá mi, abych se nepřipojil. Jsem překvapen z toho, jak se tu dohadujete. Každý někomu fandí, každý má svou pravdu. Ale vítězem může být jen jeden jezdec a jedna stáj. Já osobně se na F1 dívám z několika důvodů:

1) je to motorismus, který mě zajímá.

2) Obdivuji a smekám před jedním každým pilotem F1.

3) Celkově jsou to hodně zajímavé závody, hlavně při rovnosti nebo malém rozdílu bodů.

Osobně konkrétně nefandím a nepreferuji nikoho, jen trochu víc tíhnu k McL.

Docela bych si i přál, kdyby se v seriálu F1 objevila žena. To by asi bylo vyřešeno a všichni bychom fandili jí. Vemte si, že v americké okruhové serii jezdí Danica Patrick, a dává chlapům docela na prdel. Onehdá jsem zaslechl, že je jejím snem se do F1 dostat. Byl by to asi docela mazec. A samozřejmě taky záleží na tom, k jakému týmu by se dostala.

Týhle bych určo fandil. Už proto, že by byla jediná ženská, a taky proto, že je to docela pěkná baba. :):);)

Nekecej nám tady do našeho dohadování lol;):p

No ještě baby tahej do F1 :feve::help:

:smich: :smich: :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu, jsem vztahovačnej,, už tvůj příspěvek ze 6.7.2008 19:24 naráží na někoho jiného než jsem já,,, ty ses chytil těch komunistů jako slepice nudle a já jsem vztahovačnej. Komunisti jsou jiní fandové Ferrari né ty, ty jsi u mne na tom hůře.

No a ti ostatní, které jsem měl na mysli se už ozvali, tak ty nehledej..

No a že ti nikdy nevyšla besídka, tak nebuď smutný, o nic si nepřišel, jen by jsi poznal, že jsem bůh a vše vím :p

tento tvuj prispevek jsem cetl asi 10x a nejak mi unika co jsi tim chtel rict :help:

v mem prispevku ze 6.7.2008 19:24 jsem opravdu nenasel nic co by bylo proti tobe

myslel jsem ze vsem co fandi cervenym rikas komunisti,pro jsem takto reagoval,nevedel jsem ze je to pojmenovani pro jedno,dva nebo pet vyvolenych nebo nevyvolenych lidi,

omlouvam se ze jsem nepochopil ze to neni na vsechny

taky fatk nevim o co ti jde,

na tvoji narazku jsem napsal dalsi a zacal jsi vyvadet a urazet,

asi se neco dotklo nedotknutelnyho i kdyz to nebylo mysleno konkretne pro nej

s pozdravem pro pana velkomozneho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...