Přejít na obsah

Jaký máte kdo úchylky?


Kubic

Doporučené příspěvky

Ty jo povídat si s autem je tedy docela síla.Jinak já z něj ještě čumím na ženské a jen čekám,kdy se mi to stane osudným(Asi s příchodem jara a tepla :D :D )

no Cosby, přesně tohle mě děsí v práci.. až se zase začnou svlíkat, to bude hrozný :feve::feve::feve:

-to nám pak až to naboříme zbyde jen na ní zařvat "se neumíš oblíkat ty krávo" ... :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to co uz tu bolo kvedlat neutral ci tam je, rucka a vzdy ked vidim policajtom tak zaham po svetlach ( ale vzdy svietia ) ;)

p.s.: minule idem s prace sedim v buse pohodicka vidim policajtov pri ceste tak podvedome kontrolujem ci som priputany ( bus bez pasov ), esteze v tom buse cestovalo 5 ludi takze nikoho som nepobavil ;)

p.s.s.: uz len horsie by bolo kricat na sofera s prava mozes :)

Editováno: , autor: houmr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to co uz tu bolo kvedlat neutral ci tam je, rucka a vzdy ked vidim policajtom tak zaham po svetlach ( ale vzdy svietia ) ;)

p.s.: minule idem s prace sedim v buse pohodicka vidim policajtov pri ceste tak podvedome kontrolujem ci som priputany ( bus bez pasov ), esteze v tom buse cestovalo 5 ludi takze nikoho som nepobavil ;)

Jo v autobuse si taky někdy vzpomenu, že nejsem připoutaný , že jsem nějaký volný. :)

Jinak s neutrálem si hraju taky a často si cvakám knoflíkem ruční brzdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je téma :palec2::smich::smich:

Tak moje úchylky, nikdy jsi nejsem jistej, jestli jsem vypl světla, takže odejdu od auta kousek, pak si nato vzpomenu a zpět lol

Kamínky taky vyšťaruju, ale jen při přezouvání, ale zato všechny, i ty nejmenší :) To že auto meju furt, to už ani nebudu zmiňovat ;) No a teď mě čeká ještě obejití celýho auta s hadýrkou a techničákem, budu ničit tečky od asfaltu lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...