Přejít na obsah

kto je z okoli Hodonina a tak?? :)


majinek

Doporučené příspěvky

Nee 16, jsou to ("jen") 15, původně obyč. origo Škoda Elegance, nyní ve vlastní úpravě.

Ad nafta u Hypernovy - už dávno jsem si vyjasnil, že není pro mne, věřím OMV

no dobre si si ich upravil :palec2: ... joo?? u hypernovy neni kvalitna?? :) co stoji na OMV?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, HyperNova = +- Unicorn co se týče kvality. Aktuálně ceny nevím, Unicorn bývá většinou nejlevnější. HyperNova mu konkuruje, když mají tu jejich akci (poukaz na slevu 1 Kč/l za nákup nad určitou hodnotu). Ale i tak nejsou zas tak o moc levnější než OMV, takže já mám jasno. V zimě ještě dávám aditivum od V.I.F., mají ho na Benzině na Brněnské, stál cca 230(?) Kč a za celou zimu jsem nespotřeboval ani půlku té flašky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jasně kvalita bude asi hodně podobná, ale když už tam byl rozdíl tří korun na litru tak oproti zbytku tak se nedalo odolat. Jednou za čas ale to kvalitnější palivo fakt dám protože jezdit pořád na tu vodu by se autu asi moc nelíbilo. Co se týče aditiv tak v tom se nevyznám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...