Přejít na obsah

Motor 1,2HTP 40kw


Crake

Doporučené příspěvky

AHoj,

o vikendu jsem projel zeleneho draka a cumakoval do motoru (voda, olej, kapalina atd) a vsimnul jsem si jedne veci, kterou jsem i vyfotil. Na leve strane motoru (pri pohledu proti smeru jizdy - xichtem :smich: proti autu) jsem si vsiml jedne hadicky, ktera, kdy je motor v behu, je stazena - podtlakem. Kdyz jsem ji zmacknul aby se dorovnala, ale vratila se zpet... Bohuzel mi nechodi ted nechodi etka abych zjistil co to je... Muzete se mi nekdo prosim pri nastartovanem motoru podivat na tu hadicku, jestli to mate taky tak, nebo mam zacit plasit?

Jen upresnim - auto jezdi normalne bez jakychkoli problemu ;)

post-112-1238999332_thumb.jpg

post-112-1238999338_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad je to toto:

34 - 03D 103 606 D hadice odvzdusnovaci, cena 322,-

a možná se k tomu musí koupit i 33+35:

33 - 03D 103 221 E trubka odvetravaci, cena 818,-

35 - to samé jako 34

a aby to bylo komplet:

36 - N 103 206 01 spona manzety 8x18.5, cena 20,-

vše pro kód motoru AWY

pár hadiček a tolik peněz :wacko:

post-1042-1239211180_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze dopadlo to nasledovne... Hadicku jsem si privezl a zkusil prilozit a ouha... Hadicka byla kratsi a pouze rovna. Byl jsem to reklamovat a dopadlo to tak, ze jsem musel doobjednat uplne stejnou hadicku a mezi to nejakou plastovou trubicku. Zitra nafotim a hodim sem. Celkem to vyslo na nehoraznych 1294 KC... Je to presne oznaceni jako psal rkonf :feve:

Editováno: , autor: Crake
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...