Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

A všechno co se dodělávalo jsem platil taky ze svýho.! O Oktávce ani nemluvě, tam mi platila akorát tak olej.

A pokud ti to vadí, no tak mě nečti a nebo pokud tu tak vadím, tak sem přestanu chodit, stačí napsat.

No Dádo koukám, že jsi také narazil na "místní borce" co na nikom nenechají nit suchou.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jenom píšu, proč jsem si kupoval soc. verzi ;) . Říkal jsem nicproti tobě, ale všiml jsem si, že je proti tobě víc lidí :)

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=72263&st=0 nevím proč je tam edit :p . A taky co píšeš, žes to kupoval, vždyť co tu chodíš, tak píšeš, že jsi doma marod a pokud si dobře pamatuji, tak jsi někde psal, že ani nepracuješ :) . Tak to asi máš doma zlatou rybku, tu bohužel já nemám, já se musel uskromnit a koupit obyčejného klasika :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dáda je takovej jakej je..já ho poznal osobně a myslím že je v pohodě....do tý doby než se nalil :)........pak už je jen pan poslanec :).....ale třeba prachy má co Ty víš....

No, aˇje klidně má, já ho poznal taky osobně, já se jen ptal proč píše všude my ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, aˇje klidně má, já ho poznal taky osobně, já se jen ptal proč píše všude my ;)

No počkej, ale tys neměl tak exkluzivní možnost jako marek :smich: :smich: :smich:lol-_-

A snad jsem to "my" vysvětlil. Nejsem samý já, já, já.. To umím jenom opilej, to nepopírám :smich: (ale že alkohol mění povahové vlastnosti člověka vím už dávno..)

Editováno: , autor: dadacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Visty nebrat.....mě neseděj...XP profi....jedině

Já skusím 7ky :) XP mám všude home, Profi nepotřebuju ač jednu licenci mám, ale asi je použiku, páč chcu dát 4GB ram, ale asi skončím an 32bit CPU a 64bit OS..

PS: nechce někdo 2GB SO DIMM DDR2, 667MHZ resp. 512 DDR2 do notebooku :) cena dohodou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...