Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Nevyrábím nic ale hodit by se ti mohlo všechno :smich::smich::smich:

Dělám ve skladu náhradních dílů pro celý koncern vw což jsou díly od audi po vw všech modelových řad :palec2: a co ty?

a sakra to by si moh zařídit pro nás co vůbec nezajimaj auta nějakou extra exkurzy----připravil bych velkej batoh a dvě albert tašky :-))))))))

Dikkkkk :):palec2:

rádo se stalo.... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevyrábím nic ale hodit by se ti mohlo všechno :smich::smich::smich:

Dělám ve skladu náhradních dílů pro celý koncern vw což jsou díly od audi po vw všech modelových řad :palec2: a co ty?

Tak to bys nás mohl zásobovat origo díly za "nesalonový" ceny :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že by se na foru zelené pomnožily, červenou nebo modrou má skoro každý :smich:

S těma klíčema jsi měl celkem štěstí, že si někdo auto nevypůjčil na výlet. Byl jsem u známého na návštěvě, bydlí na sídlišti a říkal: u nás si nemůžeš nic koupit, buď ti to ukradou (jeho původní 4x4 TDI-PD) nebo ti to rozbijou (koupil TDI 66 kW kombi a po pár dnech podřené dokolečka, dokola, to muselo dát hodně práce). Takovou hlubokou rýhu a hlavně širokou jsem ještě neviděl.

Levné origo díly za nesalonové ceny by se mi taky hodily :-D

post-29761-1251185935_thumb.jpg

Editováno: , autor: Dr. Zoidberg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj...kolegové ....dneska mam sice velky volno ale co sem vstal tak sem dostal bojovej ukol umejt nadobí.a ted sem ještě dokud není uplnej pařák umyl a navoskoval autičko.......ještě zbejva vzít psa na veterinu a odpoledne bude snad koupaníčko :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec hoši,kdyby to šlo tak jak by jste si to představovali tak už mám výbavu 2x víc než je full a byl bych tu vedoucí jááááááááá lollol

Ale taky kdo se v tom má vyznat když si někdo klidně obědná jednu podložku to je pak na :ble

Jo a taky nám tam šoupli tzv. hvězdnou bránu která pípá když neseš kov.

Editováno: , autor: Riper
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...