Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

My se dnes "votočili" do Moravskýho Krasu, byli jsme ve Sloupsko-šošůvských jeskyních, protože před 5 lety to dcera propásla kvůli pobytu na táboře, z podzemí jsme vylezli až ve 2 odpoledne hladoví jak jeskynní medvědi po zimním spánku, tak honem někam na baštu a hurá domů...

tak pokud jste byli Š-S jeskyních Karle, tak jste se měli stavit na baštu ve Sloupě, ve stylové hospodě "Stará škola"

 

byl jsi rekogniskovat terén před srazem :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sahara by sa zišla, nech môžem otvoriť okná na aute a vyvetrať ho...po včerajšej jazde v lejaku som dnes ráno zistil, že mám úplne mokrý koberec na spolujazdcovej strane :(  párkrát sa mi to stalo, ale stále som myslel, že je to od mokrých topánok, prípadne položeného dáždnika. ale tá mokrá časť je moc veľká :kol-26:  tam cez víkend ma čaká rozoberanie auta :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wirer-teče to krz dveře,mám to samé už nějakou dobu a nemužu se toho zbavit,dveře mám přetěsněný a stejně se tam voda nahromadí a pak se protlačí zkrz těsnění dovnitř auta,zkus se podívat jestli dírka odkapu zespoda dveří po zavření není na těsnění dveří je to tak v prvních 10cm od kraje(vepředu) já už jsem rozhodnutej vyvrtat odkap o kus dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...