Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

nazdar all

dlouho jsem tu nebyl tak se zeptám tady,zjistil jsem že mám doma tapece na FI tuším z RS,koupil jsem to když jsem předělával mou tehdejší Fábku,má smysl to tady prodávat?je o to ještě zájem? nebo to nemám řešit a vyhodit to

No nazdar, kam ses poděl? To je věčnost co si tu byl naposledy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možno bude. mám dilemu. rádio bez bluetooth alebo s? a ktorú značku? nejak si neviem vybrať....
podmienky:
- nemusí byť ešte predražené
- USB vpredu
- čítačka kariet nie je podmienka, ale poteší
- CD mechanika fajn
- nastaviteľné podsvietenie, prípadne niečo k farbe auta - alebo budíkov štandard v F1

- prepríprava pre zadné repro

- EQ
 
pôvodne s BT som chcel http://www.mall.sk/autoradia/jvc-kd-r731bt
alebo http://www.mall.sk/autoradia/sony-mex-bt3100u
bez BT sa neviem rozhodnúť...momentálne mám Sony CDX-L380X, staršie po predošlom majiteľovi s CD, bez USB...

Pioneer DEH-1500? SONY CDX-GT472? SONY CDX-GT474?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s jozzim, origo se podle mě hodí nejvíc... No jen nemá to bluetooth a usb a čtečku karet a..  :D .. Ne vážně, koupil bych do FI originál symphony co umí MP3 a bylo by  :kol-28: .. Několik let jsem jezdil s Fabkou co jej měla a špatné nebylo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco je k mání od Panasonicu, Pioneeru nebo Clarionu, ani Sony nebo JVC nezůstávají s nabídkou pozadu. Alpine jsou většinou Blaupunkty přestrojený na jinej design panelu. "Příprava na zadní repro" už je dneska skoro základ, drtivá většina rádií "ne značkovejch" = myšleno ne origo od výrobce auta má dneska 4 výstupní kanály s výkonem 4x40 - 4x50W (bohužel opět drtivá většina jen jako špičkovej výkon, kterýho díky napájení tvrdým zdrojem = autobaterií nikdy nemůžou dosáhnout), ale těch 20-25W se z každýho kanálu dostat dá. Spíš bych hledal rádio se slotem na SD - SDXC - SDHC karty případně USB portem než s mechanikou na CD/mp3, protože i na mp3 ta CD-mechanika skáče nebo vynechává kvůli otřesům - data v paměti "v pevný fázi" neskáčou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Panove malej dotaz potrebuji autem pristi tyden do Prahy, a ma otazka zni jak nejlepe se dostat z Ostravy do Prahy bud pojedu klasicky po dalnici Ostrava, Brno, Praha a nebo Ostrava, Olomouc, Litomysl, Hradec Kralove, Praha. Co bude lepsi bude to v sobotu a casy dojezdu podle google map jsou podobne.Jel bych klasiku pres Brno , ale mam strach ze zas udelaji nejakou objizdku na D1 a cas prijezdu by se dost opozdil nehlede treba na nejakou kolonu potkat. Diky  za tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z tý Mohelnice do Hradce je jen jedno opravdu hnusně krizový místo - momentálně frézovanej úsek I/35 mezi Litomyšlí a Svitavama u Janova. Pokud se ale TAM něco semele, tak celá "pětatřicítka" stojí jak cyp od Koclířova až po Litomyšl. Jediná šance je poslouchat Zelenou Vlnu a jak se tam objeví nějakej problém, objíždět to po míň vytíženejch silnicích - třeba u Svitav uhnout na I/43 směr Lanškroun, z té po pár kilometrech odbočit na I/14 směr Ústí nad Orlicí - a potom buď v České Třebové uhnout po II/358 zpátky do Litomyšle na I/35, nebo pokračovat po I/14 až na kruhák do Vamberku a odtamtud po I/11 přes Doudleby a Třebechovice pod Orebem dál do Hradce Králové. Z tohohle směru je to na D11 jen o jednu velkou křižovatku dál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to uz je lepsi dik ulozim si to snad do pameti ale prvne do zalozek prohlizece :) nebudu mit zadneho spolujezdce tak to snad nejak vyresim. Nejhorsi ze muj pomocnik je navigace sygic a ta me urcite bude chtit vratit zpet. Snad tam dojedeme v pohode. V sobotu rano snad zadna bouracka nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...