Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

4aeecf11971d2.jpg

nemáte niekto skúsenosti s niečím podobným? originál eshop...ja len že či bude pasovať priamo pre F1...mám textilné, ale na vodičovej strane je spevnený gumou, no tá už dostala zabrať...a na zimu asi lepšie gumené...

idem zajtra ešte možno do mesta, tak môžem kuknúť aj tam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na zimu by som tiez dal gumene. Sice original textilne maju velmi jednodcuhu udrzbu ale aj tak.

Inak k tej vysuchanej gume. Neviem ako to je mozne ale ked sa pozriem na otcovu sluzobnu OII ktora ma 250 000 km tak ta guma vyzera len mierne opotrebovana a ani raz nebola menena

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám origo gumové celoročně,Skoda díly nejsou origo eshop a tyhle budou nejspíš takovej univerzal.Origo díly prodává OB autodíly,a sada je za 560kč možno koupit jenom přední za 370kč.

 

http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-fabia-facelift/koberecky-vany-kufru-site/gumove-koberce/skoda-fabia-gumove-koberce-original-4-ks-id:2957.eshop

 

 

Kdyby měl někdo zájem,prodávám svoji asi dvakrát nošenou košily Š motorsport,je to origo co měli při představení Fabie WRCv roce 2003,mě už je malá trošku jsem se oplácal. :kol-28:

 

http://aukro.cz/show_item.php?item=3521753560

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boha jeho, bejt tvůj soused, tak bych na tebe vlítnul jak na jalovou kozu... Já používám 5kg vrtací kladivo Bosch a SDS vrtáky Sandvik - ty dělají díru rovnou jako průstřel a moji sousedi už to mooc dobře vědí, takže spíš se dočkám zazvonění a úpěnlivý prosby, abych vzal vercajk a šel učunit do panelu dírku - ze spánku po noční už mě budí jen případný nově nastěhovaný partaje, ti ostatní vědí, že když si počkají a poprosí, tak budou mít vyvrtáno téměř bleskově...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...