Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Libero - pravdu máš a nemáš. Mají předepsanou KONTROLU v 90tkm a pak ZNOVU KONTROLOVAT každejch 30tkm s případnou výměnou podle potřeby. 

nemajú žiadnu predpísanú kontrolu....to si pletieš s motormi,ktoré majú rozvod remeňom,čiže hlavne u 16V,taký ako máš ty ...u retiazky NIE....to mi chceš povedať,že u 1,2HTP bude niekto dávať dolu predné víko (šrobované+tesnené tmelom),aby sa pozrel v akom stave je reťaz???....POCHYBUJ!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradí mi niekto? Hádžem do excelu tankovania, no niesom si istý či na výpočet spotreby mám dobrý vzorec. Ešte doplním že netankujem do plnej takže si to podla toho nemôžem zadávať.

 

Vzorec mám 

( Natankované palivo [ l ] + Zostatok z predošleho tankovania [ l ] ) / Prejdená vzdialenosť od posledného tankovania  x  100

 

Viem že je tucet stránok na spotrebu no chcem to mať aj v takejto podobe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čo sa týka mojej prehliadky, tak práve mám pri sebe servisnú knižku - rozvody menené pri 86 600 km pred dvoma rokmi. takisto aj pružný člen výfuku...

 

výpočet spotreby si môžeš pozrieť - nie je to ale moja robota, dokonca je možné, že je to odtiaľto z fóra...

http://uloz.to/xj6e5NSA/vypocet-spotreby-xls

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne by také auto na ulici určite vadilo. Jazdí sa na ňom vôbec ? Vyzerá že nie. Neviem ako v ČR ale mám pocit že na SR je to tak že ak auto nemá platnú TK tak nemá čo robiť na parkovisku. V takom prípade ho mestskí policajti odtiahnú na majitelove náklady. Hlavne ako na sídliskach, prídete okolo 22:00 a miesto ledva nádjete, alebo musím parkovať ďaleko od paneláku čo nerád lebo nezaspávam s dobrým pocitom :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to je mechova garaz :D Tim autem se somo zdrejme nikdo nejezdi, vlastne ano jednou se to premistilo kdyz tu cistili silnici a to bylo pred dvouma rokama. I u nas plati ze takove auto nesmi nikde stat jen na soukromem pozemku , ale tu se neco deje az ty auta zacne nekdo rozebirat a je kolem bordel jinak si toho nikdo nevsimne pak tam daji papir ze to bude odtazeno a po nejake dobe to odtahnou pryc. Jo je to bordel zbytecne to zabira parkovaci mista a ostatni pak nemaji kde parkovat a jeste nejhorsi ze stoji jak pitomec u cary a vsechny ostatni auta se pak taky posouvaji k care na druhe strane tak ze tu nekdy vznikne takove misto ze se tu sotva vleze auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...