Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

pravdepodobne pôjde na pláto - zo spodnej časti. napojiť to chcem buď na 12V zásuvku, ale to by som musel stále vyberať, alebo potom priamo na pôvodnú lampičku aby sa pásik rozsvietil automaticky. a samozrejme, pásik pôjde cez spojku nejakú, pravdepodobne cinch. osvečilo sa mi to už predtým keď som chcel sklopiť sedačky, stačilo odklopiť...ak budem dorábať, hodím nejaké fotečky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pláto a hotovo :D  myslel som na ten plast zo spodnej časti, nie je tú roletku....

nálepky dnes nebudú, v Prešove údajne už nikto nepredáva fólie na vyrezávanie do plottra :( oco skúsi budúci týždeň "známeho" v reklamke....

dnes konečne odhlásené staré auto...nové som prihlásiť nestihol, nakoľko som bol uťahaný a neskoro sa dostal na políciu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malej dotaz je normální že mi nesvítí brzdová světla při vypnutém zapalování ( motoru ) ? Nikdy jsem se s tím nesetkal. U každého auta mi vždy svítila i bez klíčku v spínačce.

 

Nevím kde se zeptat tak se ptám zde :)

Editováno: , autor: ASPIRE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To SPZ uz je nove tak strcit a tak jak je to napsane . Urcite tam bude nejaky pruzny dil ktery se zatlaci a bude to. :)

 

  • Vložte plochý šroubovák do otvoru v místě šipky obr. 161 a opatrně zatlačte směrem ke středu svítilny, svítilna povyskočí.
  • Vyjměte svítilnu.
  • Vadnou žárovku vyjměte z držáku a nasaďte novou.
  • Sklo svítilny nasaďte zpět a zatlačte až na doraz.

Pozor na správnou polohu skla.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malej dotaz je normální že mi nesvítí brzdová světla při vypnutém zapalování ( motoru ) ? Nikdy jsem se s tím nesetkal. U každého auta mi vždy svítila i bez klíčku v spínačce.

 

Nevím kde se zeptat tak se ptám zde :)

 

 

Jo, myslím že nesvítí vůbec nic kromě světelný houkačky, osvětlení interiéru a paniků. Je to vlastnost.

tak minimálně na F I svítí brzdová světla, ikdyž nemám klíč vložen v zapalování, dnes jsem to zkoušel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Debilny gumkacsky system...prepisujem prve auto, na dvakrat, pretoze tetka si zmyslela, ze mi urobi chyby. Prepisujem druhe auto, tiez mininalne na dvakrat, pretoze udajne maju nejaky problem s novelou zakona ci jaky drist....to len ja mozem mat take stastie...problem to napisat niekde ako oznam??? Od 6:30 som tam cakal len aby mi to povedal...do 9:40

--

Z mobilu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne je to jedno jake cislo mi da. Dnes bola seria 73_eu, ja by dom mal 736, 737...cize cislo pekne...teraz som este volal s Gabrielom, tak udajne riesia nejaky problem s emisiami Euro5, mali by byt Euro6...cize dalsia komplikacia. Navyse som nevyspaty a boli ma hlava...

--

Z mobilu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...