Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Na feline mi par krat ukradli antenu a nez jsem sehnal novou tak jsem taky jezdil s dratem a to tak nasrouboval jsem sroubek a kolem neho jsem namotal zacatek dvrdsiho kabelu odizolovaneho a prijem bez jakykoliv problemu, ale vypadalo to desne. U posledni anteny kterou jsem prilepil sekundakem tak mi ji pro jistotu vyrvali i s koncovkou z strechy a pak mi dali v skodovce sklopnou a uz byl klid :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moja bola cvičiť. a radšej som sedel v aute, ako hodinu sa prechádzať po obchodoch   :wallbash:

síce vonku len 1,5°, ale auto som mal vyhriate, a ešte trochu som si pritopil...a dalo sa...

 

a za mňa? čierna...ide ku plastom scoutu. strieborná k ničomu. podľa mňa :kol-75:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popravdě mě se ty černé doplňky k tvému autu nehodí. Za sebe bych nechal stříbrné... Právě protože máš scout a plasty jsou matné a šedivé, tak k tomu dát černou lesklou bude si myslím divné. Ale jen můj názor, dělej tak ať se to hlavně líbí tobě  ;)  .

Editováno: , autor: Galvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedině že bys vyměnil pravý (původně prťavý) za velký z "anglána" a dobastlil do nich výhřev plus elektrický ovládání polohy... Když já už si nevybavím, jestli má FI takovýhle levý vnější špíglík, nebo jestli jsi tam nabastlil něco "mimosériovýho" - s jedničkovou fábulí jsem jel jako řidič naposledy někdy před 8-10 lety...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...