Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Jsem bydlel asi 20 let na hranici mesta a podlesi s kosem na odpadky jsem uz chodil do podlesi :D . Na podlesi je fajn akorat ne blizko Merkuru bo tam stehuji neprizpusobive obcany tak banda co tam nahore bydli furt nadavaji na ne ze porad neco vykradene a tak. Ale jestli je to pravda tot otazka nemam ted zadny kontakt s nikym kdo tam bydli. Jen se to pise v diskusich na internetu.

Editováno: , autor: ASPIRE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to verim a pokud bude tak to bude hodne drahe bo ty garaze co maji v baraku jsou moc fajn a hodne zadane. Kamos ma taky vchod kde jsou ty garaze  a rikal ze ziskat tu garaz je az skoro nemozne. A proto taky stoji porad venku a na ty garaze jen mlsne kouka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No jo hospody už nejsou co bývaly :D

Jo jo krásnou obyčejnou 4ku abys hledal jak Sherlok Holmes,když si zavzpomínám na roky kolem 88/89/90 kterák krásně v Praze bylo.Na jednu kousek od věznice na Ruzyni vzpomínám nejvíc,sice už nevím jméno,ale tácky porcelánové,pivo pouze z pulitru s uchem a k jidlu utopenec,syrečky a max ohřátej párek no krásně bylo.(dnes už takovou hospůdku ani na vesnici skoro nenajdeš) http://aktualne.centrum.cz/domaci/fotogalerie/2011/01/26/je-20-let-po-privatizaci-podivejte-se-jak-dopadly-/#utm_source=aktualne.centrum.cz&utm_medium=gallery-hint

 

 

Ať žije google-tady jsem prochlastal mládí :kol-28:  https://maps.google.cz/maps?ll=50.080391,14.314456&spn=0.000881,0.002411&t=h&z=19&brcurrent=5,0,1&layer=c&cbll=50.080391,14.313943&panoid=VY_Z9iJmAKsygytAV9ih5A&cbp=12,3.32,,0,1.54

s12274.gif

Editováno: , autor: Vlasta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...