Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

no,asi bych tam chtěla dát 195/55/15 dost mě z těch 50tek zrazuji že jak je to kombik tak když to naložím bude sedět na silnici a je to dost tvrdé,proto píšu sem z čeho mám na výběr, a nechám si poradit,fakt je ten že závodů kdy pojede auto naložené mám jen pár do roka cca 6x a tak 2x do roka nějaká ta dovolená.. takže až takové nároky na Perličku nebudou jinak je na nálož bráchy ofroud..

a já fakt nevím které :-(

budu mít přes známého slevu a mám mu dát vědět jaké pneu bych chtěla a on mi je sežene přes firmu se slevou,no ale i tak,prostě nevím do jakých jít,ty Barumky to jsem právě také slyšela že nejsou co dříve.. Tak jsem koukala na Pirelli a Michelin,nebo Good YEAR ale to jsou zase už přes 2tis za pneu :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no,asi bych tam chtěla dát 195/55/15 dost mě z těch 50tek zrazuji že jak je to kombik tak když to naložím bude sedět na silnici a je to dost tvrdé,proto píšu sem z čeho mám na výběr, a nechám si poradit,fakt je ten že závodů kdy pojede auto naložené mám jen pár do roka cca 6x a tak 2x do roka nějaká ta dovolená.. takže až takové nároky na Perličku nebudou jinak je na nálož bráchy ofroud..

a já fakt nevím které :-(

budu mít přes známého slevu a mám mu dát vědět jaké pneu bych chtěla a on mi je sežene přes firmu se slevou,no ale i tak,prostě nevím do jakých jít,ty Barumky to jsem právě také slyšela že nejsou co dříve.. Tak jsem koukala na Pirelli a Michelin,nebo Good YEAR ale to jsou zase už přes 2tis za pneu :help:

ná fábku dej určo R15 195/50 :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...