Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Spine: no jenom aby, to sou samý kecy sem, kecy tam.. ;) Jinak spotřeba ti šla hůre? Měš by zajímalo kolik to udělá.. páč nyní sem schopnej jezdit za 5-6/100 dlouhodobka 6.9 ale nejsem si moc jistej držením kol na silnici.. proti těm 225 na Oktě je to prd lol

opravdu s tím časem jsem na štíru,práce,sport,dcera atd.nějak to nestíhám už takto a ty chceš ještě abych ještě plánoval akcičku v Brně lol

Co se týče spotřeby tak počítej tak 0,5l

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to joo,tyhle už jsou :palec2:

Uf jsem se zapotila :-) Už mi volal a všechny 4 mě vyjdou na cca 4500,- což si myslím že je slušná cena,jen doufám že mi alespon dvě sezony budou sloužit... no ještě dneska letim jestli někoho stihnu v servisu,to bouchání je čím dál horší,at na to hodí oko jestli to přežije ještě výkend a pak se chci pustit do vydrbání a natření těch bubnů :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uf jsem se zapotila :-) Už mi volal a všechny 4 mě vyjdou na cca 4500,- což si myslím že je slušná cena,jen doufám že mi alespon dvě sezony budou sloužit... no ještě dneska letim jestli někoho stihnu v servisu,to bouchání je čím dál horší,at na to hodí oko jestli to přežije ještě výkend a pak se chci pustit do vydrbání a natření těch bubnů :)

no tak to je nice cena,ještě to nech fouknout dusíkem a máš to :prc:

btw já za svý 16" letos dal a to ještě z moooc velký známosti 11 500,- :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj je to lepší jak vzduchem,však se ho na to zeptej ;)
Dusík je lepší, nemění tak objem při zahřátí jak vzduch.

blbost.. :palec2: ...  dusik se vyplati do nákladáků nebo závodních aut..jinak zbytečnost a další kšeft pneuservisum.. :)

menší počtení pro pochybovače třeba zde

Editováno: , autor: raca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky sem o něm přemejšlel taK sem si o tom něco zjistil a dlabu nato...další sponzorink umělců v pneuservisech nemam rád.celkem mě pobavil kolega v praci kterej bokem provozuje menší pneuservis a ma k dispozici dusik líčil jak s dusíkem to je tak milionkrat lepší a kdesi co si,tak sem mu řek nějaky argumenty ale on furt dokola to svoje. :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já ti nevím,ale já to foukání dusíkem měl ze známosti v ceně pneu ;)

hmm to teda zavidim a jak to jede??sedí jak přibity??vykon aspon o 10kW nahoře?? :smich: ....a dofouknutí provadíš jak??? :smich: ..ne sranda musí bejt...mě jen vždycky ti co to maj fascinujou jak moooc to je skvělí a neměnili by.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nezapomen zadarmo ti nikdo nic neda tak tě natahli na něčem jinym.....a-a-a votom to je :-).....vědi že dofukobvat budeš muset jezdit k nim

hele asi tak,volal jsem a mailoval do 10 pneuservisu,cena se pohybovala v rozmezi 13-15 000,-

Tady jsem měl toto vše za 11500,- :palec2: a ještě jsem pak přezouval zimní a opět luxusní cenofka,takže spokojenost maximální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

blbost.. :palec2: ...  dusik se vyplati do nákladáků nebo závodních aut..jinak zbytečnost a další kšeft pneuservisum.. :)

menší počtení pro pochybovače třeba zde

Souhlasím s tebou, ale byls rychlejší ;)

Zajímavá může být ještě pěna :) ale to je tak pro ty závoďáky nebo auto, kde neměníš zátěž..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...