Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

ale to bys zrovna mohl Jindro, už jen kvůli nám...kamarádům...když si vzpomenu co pojídáš, tak si myslím že by jsi pak už ani kamarády mít nemusel lol

dáda: tak hlavně že přežil...a auto taky, tak zas tak nezodpovědnej není ;)

Zuzka: co to, že na flašu? :)

ale,od rána den D.. od rána cokoli jsem řešila at v práci nebo soukromě,vždy negativní výsledek . Ale kašlu na to,fávo snad prodám,fábka,třeba mi ještě letos pošlou velký TP abych ji mohla přihlásit... však mě trefí šlak lol

jo a u nás si vedle na parcele postavili baráček starší manželé se třemi dětmi... jsem ted šla ke garáži jak zvládá čerpadlo a oni si to tam opět rozdávají u obr plazmové televize s vlastím filmečkem... mě alespon něco pobavilo lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale,od rána den D.. od rána cokoli jsem řešila at v práci nebo soukromě,vždy negativní výsledek . Ale kašlu na to,fávo snad prodám,fábka,třeba mi ještě letos pošlou velký TP abych ji mohla přihlásit... však mě trefí šlak lol

jo a u nás si vedle na parcele postavili baráček starší manželé se třemi dětmi... jsem ted šla ke garáži jak zvládá čerpadlo a oni si to tam opět rozdávají u obr plazmové televize s vlastím filmečkem... mě alespon něco pobavilo lol

asi neznají pojem Oknenní roleta lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale,od rána den D.. od rána cokoli jsem řešila at v práci nebo soukromě,vždy negativní výsledek . Ale kašlu na to,fávo snad prodám,fábka,třeba mi ještě letos pošlou velký TP abych ji mohla přihlásit... však mě trefí šlak lol

jo a u nás si vedle na parcele postavili baráček starší manželé se třemi dětmi... jsem ted šla ke garáži jak zvládá čerpadlo a oni si to tam opět rozdávají u obr plazmové televize s vlastím filmečkem... mě alespon něco pobavilo lol

kurwa kvuli takovym sousedum bych si pořidil echt dalekohled...ani si nechci představit v akci moje sousedy brrr je mi blbě ... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale,od rána den D.. od rána cokoli jsem řešila at v práci nebo soukromě,vždy negativní výsledek . Ale kašlu na to,fávo snad prodám,fábka,třeba mi ještě letos pošlou velký TP abych ji mohla přihlásit... však mě trefí šlak lol

jo a u nás si vedle na parcele postavili baráček starší manželé se třemi dětmi... jsem ted šla ke garáži jak zvládá čerpadlo a oni si to tam opět rozdávají u obr plazmové televize s vlastím filmečkem... mě alespon něco pobavilo lol

aha aha, no tak na to je ta flaška fakt jako dělaná - nejlíp nějaká domácí pálenka :palec2: ale aspoň že sousedi se povedli a dokážou (nevědomky) pobavit :D třebas chtějí být viděni = to je taková ta lehká úchylka, Radim Uzel by to zaručeně rozuzlil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha aha, no tak na to je ta flaška fakt jako dělaná - nejlíp nějaká domácí pálenka :palec2: ale aspoň že sousedi se povedli a dokážou (nevědomky) pobavit :D třebas chtějí být viděni = to je taková ta lehká úchylka, Radim Uzel by to zaručeně rozuzlil :D

zásoba domácí slivovičky došla :-( a než se dostanu zase na Moravu,což je až v září na Mohelnici,tak ze mě bude asi abstinent :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha aha, no tak na to je ta flaška fakt jako dělaná - nejlíp nějaká domácí pálenka :palec2: ale aspoň že sousedi se povedli a dokážou (nevědomky) pobavit :D třebas chtějí být viděni = to je taková ta lehká úchylka, Radim Uzel by to zaručeně rozuzlil :D

no to jo..tuhle sme se o tom bavili v práci a bylo mi řečeno že kdybych někde ukázal ty svoje chlupaty záda tak by ten dotyčnej chudak asi nechtěl dokoukat jak by to u nas dopadlo :-))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pro racu obvzláště chirurgii ;) Tam mám více než dost známých :) včetně pana docenta -_- Ten mi dával dohromady nohu a ještě nějaký "maličkosti".

Ale nejvíc nemůžu z jedné sestřičky nebo co ona je.. Je prostě dokonalá, roztomilá, sladká, křehoučká prostě od pohledu super.. A nepotkám ji úplným omylem, když sem byl s kamošem na "procházce" :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...