Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

hele asi tak,volal jsem a mailoval do 10 pneuservisu,cena se pohybovala v rozmezi 13-15 000,-

Tady jsem měl toto vše za 11500,- :palec2: a ještě jsem pak přezouval zimní a opět luxusní cenofka,takže spokojenost maximální.

tak to gratuluju k vyborne ceně a dál už to nebudem rozebírat... :palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem si to pročetla a nechám klasiku - vzduch :-)

servis opět nic,zase šli dříve domů do háje :angry:

jen mi pán do tel řekl at si pod to lehnu jestli prý nepraskla guma od držáku výfuku :wallbash: když se to začlo boucht tak náhle... hergot kdybych měla známé se servisem někde poblíž :( jde mi jen o to kouknout a říct co to je... zlatá škoda 12OL tu jsme skládali jak puzzle na zahradě kol119

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem si to pročetla a nechám klasiku - vzduch :-)

servis opět nic,zase šli dříve domů do háje :angry:

jen mi pán do tel řekl at si pod to lehnu jestli prý nepraskla guma od držáku výfuku :wallbash: když se to začlo boucht tak náhle... hergot kdybych měla známé se servisem někde poblíž :( jde mi jen o to kouknout a říct co to je... zlatá škoda 12OL tu jsme skládali jak puzzle na zahradě kol119

tohle je stejny :-)))...par šroubku nějaka ta tyčka a silenblok...nic víc :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zuzy a co Garny, MArtinRS ;) máte tam celkem dost šikovnejch kluků v tej praze.. u nás máme i non stop servisy, ale pěkně si nechávaj zaplatit, šmejdi.. Rolbař je mimo Prag co já vím..

když já tu nikoho neznám :-( a hlavně potřebuji nejdříve bědět co je za závadu a pak volat na tu pojištovnu jestli se to vztahuje do pojistky nebo ne :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Téma co s načatym večerem.(u mě jasny) tip pro Vás pokud negrilujete,nepaříte či se nemylujete tak slany tyčky,bramburky,oříšky a ve 20:40 na Barandově česká klasika Tchán nebo Nova Copak je to za vojáka.

já se nemYluju...umim to jen s měkym - je to normální :smich: sorry Vlasto to jsem nemohl nezareagovat :D

jináč ahoj knajpo, je tu vůbec někdo, nebo se všici mYlujete lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vám, dneska sedim s herečkou na kafíčku v jednom motorestu u proslulé silnice R7 :-)....najednou rána,tak kouknu z okna a frajer v golfu čumí vykuleně do airbagu. :feve: ...bouchnul před sebou do audi A6 a ta ještě tukla do nějakyho volva. :help: ....tak vyběhnu ven a naštěstí se nikomu nic nestalo.frajer mi pak řikal že usnul.Předpokládám,že je z tuning srazu v Pannenskym Tynci podle menších uprav a nalepky na okně tuning los bilinos.. :smich::smich: ...holt mladej nezkušenej cucák co propařil celou noc.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...