Přejít na obsah

Hokejové MS 2009


mole.first

Doporučené příspěvky

koukam že už by se klidně dal i nějakej mančaft skodahome dohromady :-)))))).......

montas:za sebe bych asi taky dal první šanci štěpankovi, co sem viděl tak chyta jistě bez nějaky znamky nervozity,což dost důležity.Mensator tak jistej v repre nebyl a o Pruskovi bych ani neuvažoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám tady se sešel samej odborník na slovo vzatej. co říkáte prvním zápasům? myslím,že tak hrozný to zase nebylo...

mimochodem,nevěřili byste,jak je těžký sledovat hokej na Ukrajině... musel jsem využít pirátskýho streamu maďarský televize :D a to je opravdu slast, když ištvan moderuje zápas česko-norsko. škoda jen,že jsem nestihl zápas slovensko-madarsko tamtéž :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak podle mě první zápas celkem povedenej i koukat se nato dalo...ale včera to byla opravdu slast to sledovat,sice se vyhralo ale takhle povinně odehrany zápas z obou stran-no nevim.kvalitativně bych to přirovnal jako když jdu někam koukat na II.národní.každopadně sem zvědavej na první ostrejši mač s Finama,bohužel sem v práci tak mě čeka asi taky nějakej ten pirat přenos :-(((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viete ako sa "pise"smajlik :) do mobilu po cesky ked sa pise na slovensko????

No predsa 8:0 ..... :doh:wallbash:

ps: vcera prebehla eterom sprava, ze trenerom slovenskej reprezentacie ostava ten isty" manik" kol10 co sa podpisal za tohtorocne "slovenske"uspechy kol100 takze sa mozete o rok tesit na "noveho" smajlika... :_icon_smich2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...