Přejít na obsah

Vysoké Mýto 1-3.5.2009


Doporučené příspěvky

Kolem 9:00 hromadný sraz v Mejtu - zde

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odjezd z H. K.: 8:30 odjezd z benzinky. Ta ulice na které je benzinka 100m před koncem H.K se jmenuje Brněnská.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odjezd z brnic: 7:00 u nákupního centra Tesco Královo pole - venkovní parkoviště.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Seznam:

Tangerín - FI sedan

Lupino -OI smug

Hanys73 -

Romariooo - OII ala RS - pojizdna diskoska

Mates_XIV - FI

mira - FI sedan 100%

Hrábě Fernétti - OI nenazrana nedostizna RS

burek - OI takovej prizemni stroj halt no

lukyssek - FI

krozo - FI

Jar_da - FI

Maxifaby - FI RS origo <;o))

Pentadius - FI RS na plechacich _icon_smich.gif

SKAJA - OII RS ala scout na zimich slikach

Lube -žlutá ORS

Lugo - FI ala RS z aneb tovarni je asi jen VIN cislo

Bobajz + Dakie ?? - OI zelej krumpl

Ol@f ?? - OII - LUNArni vozitko

kláca ?? - cece fakt nevim

Editováno: , autor: Lupino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kláca:to aby jsme s Tangerínem zaparkovali někde ve městě a dál šli pěšky... lol to já tě rád taky uvidím..jsme se naposledy snad viděli v Doksech...co má pamět sahá.. :smich: Bobíka jsem sice viděl minulý rok vMb(tak toho pak vidět teda nemusím,takhle po krátké době :smich::smich::smich: )Matese jsem snad viděl naposledy před rokem a půl v Praze na čerňáku..no ty woe semnou je to špatný já si nepamatuju koho jsem kdy naposled viděl lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...