Přejít na obsah

Klepnutí při zmáčknutí spojky


Mr.Tom

Doporučené příspěvky

Zdarvím,

řeším problém...když zmáčknu spojku bez rychlosti - něco tam klapne. Když ji zase pustím zas tam něco klapne. Při zařazení rychlosti a puštění spojky to taky klapne. Když pouštím spojku s rychlostí jemně je to v pohodě...tak nevím????

Byl jsem ve škodovce a tam mi řekli, že než se to rozbije je to v pohodě... lol

Díky za připomínky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarvím,

řeším problém...když zmáčknu spojku bez rychlosti - něco tam klapne. Když ji zase pustím zas tam něco klapne. Při zařazení rychlosti a puštění spojky to taky klapne. Když pouštím spojku s rychlostí jemně je to v pohodě...tak nevím????

Byl jsem ve škodovce a tam mi řekli, že než se to rozbije je to v pohodě... lol

Díky za připomínky

Nazdárek, tak já mám ten samý problém a ptal jsem se tady už před pár měsíci a bohužel nikdo neodpověděl, asi se s tím nikdo nesetkal. Zkoušel jsem ještě zvednout kolo u řidiče (nechal jsem zařazenou rychlost) a kolem jsem točil sem a tam. Bylo tam šlyšet to divné klepání. Myslel jsem si, že to bude ložisko, ale to je v pohodě a zvuky se ozývají z převodovky, nebo rozvodovky... Během pěti dnů bych měl jít na servis, tak jsem zvědav, co mi na to řeknou !!!

Editováno: , autor: datel.1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
Jo, tak právě tím to bylo a já se trápil čím to může být, teď mám klid.

PS: Ale přiznám se, že jsem měl strach, čím to je. Měl jsem panickou hrůzu, že bude problém v převodovce.

mám ten sám problém. Kterou matku mám utáhnout,je na to speciální klíč ,nemáš fotku dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...