Přejít na obsah

Alarm neznamy stav spinace


Enjoy

Doporučené příspěvky

Ahoj, muze mi nekdo dat dobrou radu? Odeslo mi svetlo v interieru, fajn komfortka 799B v haji , koupil jsem novou, horko tezko jsem sehnal tu s alarmem, ale alarm nesel, rozebral jsem sirenu, pojistka v haji, vymenil jsem ji , ale nesla, je jasne, ze kdyz odesla pojistka, vzala sebou i elektroniku, koupil jsem novou, blinkry pri alarmu jdou, ale sirena nehouka a ani nejde origo mikrovlnka, pojistky vsechny dobre, aspon ty , ktere jsem nasel i mezi relatky (2), projel jsem co se dalo, ale porad nic, jeste jsem si vsiml, ze kdyz jsem zapipnul alarm a mel otevrene treba dvere, nebo kufr, tak se probliknutim blynkru zaktivoval az po uplnem zavreni kufru nebo dveri, ted to nedela, ale alarm je zapnuty. Uz nevim jak no to, byl bych vdecny za kazdou radu, jedine co jsem zjistil ve vagu , je 01134 Houkacka Alarmu (H12), 25-00- neznamy stav spinace, projel jsem to i na zahranicnich forech , ale je to nejasne a vesmes kazdy odkazuje na zamek dveri, ale ten mam v poho a pokud jsem mel vadny spinac , tak mi to maxidot ukazal a nezapl bych ani alarm, takze fakt uz nevim, poradite ?

auto1.bmp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...