Přejít na obsah

autotracer.cz


kenny_fx

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 11 měsíců později...

nejlépe najít autobazar, který tento systém používá. Někteří vám pak za "hubičku" vyjedou info o vašem autě dle VINu.

u své kokty jsem se nestačil divit. měli tam toho fakt dost. jasně se prokázalo stočení tachometru při prvním dovozu do ČR.

Jen tak dál. mělo by to být povinné pro všechny ojeté vozy v ČR. Možná by to pomohlo proti stáčení tachometrů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přidávám jednu zkušenost před dvěmi roky jsem kupoval Octavii, pak byl uveřejněn systém autotracer, auto v té době mělo najeto 87 tic, což vím, že je stočeno, od roku 2003 do 2008 nemá žádnou historii, ale jakmile jsem začal jezdit do servisu, už tam jsou záznamy, takže pokud si někdo chce zkontrolovat auto, které kupuje od prvního majitele, podívejte se na záznamy a pak až kupujte kupony, mé servisy si vedu sám a to co mi tam napsali sedí i stav tachometru od momentu kdy jsem si auto převzal, udaj asi braný z pojišťovny, ale je to jen od mé koupě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...