Přejít na obsah

Pojistka proti sevření nefunkční


Bak

Doporučené příspěvky

Tak nějak jsem si chtěl zkusit jestli my funguje na oknech pojistka proti sevření a málem jsem přišel o prsty nevíte na co bych se měl zaměřit v čem by mohl být kámen urazu na vagíně jsem to měl tak týden naz5 a nic tam nebylo :huh:

doufám že se to tu neřešilo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona je taky pojistka a pojistka, tím chci říct, že jsem se jí s kámošem nazkoušel tak, že mi z toho málem ruka už upadla, když jsme v koloně neměli co dělat ... lol Pojistka, jak jsme zjistili funguje tak nějak zvláště:

- "určitě" by měla fungovat, když okno zavíráš na druhou polohu spínače okna, jakože automaticky dojezd nahoru ...

- "většinou" když na první poloze jede okno nějakou chvíli, tzn. že pokud máš okno třeba ze dvou třetin zavřené a na první polohu spínače zavíráš, může se stát, že pojistka nesepne ...

Jinak to je možná i z důvodu, že když si s tim hraješ moc dlouho, rozhodí se Ti koncová poloha pro paměť okna, a řj si už myslí, že je zavřeno a jen dovíráš ... nastav znova dojezdy a pak zkus pojistku znova ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo by my to přeložil do správného postupu

"Ano, zkoušel jsem to podle návodu, který je v manuálu ori Octavku.

(klíčem pomocí komfortního ovládání

oken zavřete všechna okna

- klíč uvolněte

- po zavření oken podržte klíč v zamykací

poloze ještě asi 3 s."

Editováno: , autor: Bak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

cetl jsem ze par cm pred dorazem to jede bez toho zpetneho sjeti

kdyz je to jeste cca 5 cm pred dorazem tak ten snimac tlaku funguje, pisou ze je to proto aby okno tesne pred zavrenim jelo na plnej moment

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co chceš překládat? Nastavení buď klíčem v zámku, pootočením klíče v zámku a necháním v krajní poloze se Ti zavřou/otevřou okna, tak ještě 3s po zavření/otevření oken necháš stále ten klč v krajní poloze ... jinak myslim, že není potřeba klíčem, jde to i ovládáním, podržíš ještě 3s po dojetí oken a nastaveno ... záleží jestli máš nebo nemáš zrovna nastartovanej motor, podle toho si vyber postup ...

to Octavka: to pak ale ztrácí smysl, přeci když tam nechám prsty, ty maj plácnu 2,5 cm, tak sevře a hotovo, i když to vysvětluje proč to někdy nejede zpátky, ale to si myslim, že se stane tim, že rozhodíš koncovou polohu ... jinak se vrací ... zítra to zkusim ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...