Přejít na obsah

Nejde AutoUnlock


Vladimír Kalandra

Doporučené příspěvky

Řeším problém nefunkčního autounlocku dveří. Autolock funguje OK, ale unlock ne.

Když zkouknu závady a mam klíček na poz.1 (kontrolky zapnutý) tak mi to hodí chybu:

00849 - Kontakt S na spinaci zapalovani -D

25-00 - neznamy stav spinace

Jakym zpusobem tam funguje na klíčku snímání pozice? čekal jsem že si to veme signal z dratu pro "normalni polohu 1 kdy naběhnou kontrolky atd..."

Nesetkal se s touto chybou někdo?? Když ji chci smazat s kličkem v poz.1 tak to buď nejde a nebo mi napiše že jednotka nepodporuje chybové zprávy.

Pokud ale klíček dam o polohu zpět (jen odemčení volantu) tak pak chybu smažu a vše je OK. naskočí zase až při otočení na Poz.1

Díky za rady, návrhy,tipy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem co riesis,co je autounlock,ale S kontakt je spodny kontakt,ktory sa zatlaca ak das kluc do zapalovania. Ovlada napr svetlo v strope alebo napajanie radia. Ked vytiahnes kluc zazne sa svetlo,zhasne radio a tak. Mozno mas len mechanicku vadu. Treba sa na to pozriet,prip ocistit,prestreknut kontoxom. Mne tiez pri miernych pohyboch kluca vypinalo radio,potom OK....

Sa mi zda ze staci dat dole spodok zo zamku,ze netreba vlozku zamku vyberat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny, dneska to nějak šetrně zkouknu. ja bych rekl ze to je OK, ale jen v pozici 1 mi to zahlasi tu chybu. Uvidime, ted jsem prisel z rachoty a jsem unavenej :p

Tak jsem zkončil na tom ze nemam sroubovak abych rozebral sloupek volantu! Pocitam ze ta budou hvezdicky, tak dlouhej ho nemam bohužel :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkončil na tom ze nemam sroubovak abych rozebral sloupek volantu! Pocitam ze ta budou hvezdicky, tak dlouhej ho nemam bohužel :-(

Nemá někdo tucha co tam je za velikost a nebo za typ šroubu? Jde mi o to jaký šroubovák případně koupit. Zkoušel jsem i obyčejnym plochym malym, ale ani tim to nešlo. Nic tam vevnitř totiž nevidim. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tu uz bolo spominane. Mas blbo zapojene spinane plus, radio Ti donho pusta "trvale +". Skus to premerat a pripadne prepojit/oddelit. Je ale zaujimave, ze sa to vobec otvori. Pomeraj napatia a daj vediet...

Tak to tak není!! Nefunguje, kontakt je asi OK pokud jsem meril spravně.

00849 - Kontakt S na spinaci zapalovani -D

25-00 - neznamy stav spinace

Měřil jsem OhmMetrem kontakt, od oka jsem si natypoval, že se jedná o hnědý a šedivý drát (dva slabší) a když jsem v ořechu sepnul "tlačítko" tak se spojil.

Koukal jsem i jak chodí samotný zámek-při vsunutí klíčku se nic neděje,otočím na odemknutí volantu a kontakt se zasune. otočim zpět a kontakt drží a uvolní se až po vytažení klíčku.

Otázka tedy zní-kde je problém, když ořech spíná (snad dobře jestli jsem měřil správně).

Díky za další rady, nebo proměření. Mrknu tam kdyžtak ještě na napětí,ale byla by blbost aby tam bylo když se kontakt rozepne.

Tak na slabym hnedym je napětí při sepnutém kontaktu a když vyndam klič napětí spadne.

Teď jsem už fakt docela bezradnej. Poraďte co mam ještě změřit, kterej drát proti čemu atd. Neznam schéma toho vypínače která poloha je kterej drát. Díky

Editováno: , autor: Vladimír Kalandra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo neví které kontakty se jak spínají? Protože mně to všechno chodí, možná měřím jinde ale pochybuju o tom. Nějaké rady, co by mohlo být ještě KO? Doufám že ne vstup do jednotky třeba :feve:

Je to sice "kravinka" ale chci to mít 100% OK. Díky za rady, případně kontakty jak se spínají

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla vsetkeho mas orech dobry,aj pracuje spravne. Mozno mas len niekde seknuty kabel alebo kontakt na opacnom konci dratu. Fakt neviem. Co viem napr pri vytiahnuti kluca zo spinacky sa zapina svetlo v interieri. To ti funguje? Alebo aj sony radio mi zapipa ze nemam vytiahnuty panel z radia. Takze takto viem ze funguje S kontakt.

Este nieco. Ked pises ze to blbne v polohe 1,nemal si otvoreny spodok spinacky? Ci to ide vobec otvorit,pripadne pozriet nejake kontakty ci dosada vsetko ako ma.

Editováno: , autor: mysko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...