Přejít na obsah

Pro motorkare


creck

Doporučené příspěvky

Zdar draci, od svych 15 let jsem jezdil na motorkach, vzdy jsem byl fanda vsech motorek a proto jsem se rozhodl si na stare kolenka poridit, jelikoz jsem dostal nabidku ktera se neodmita, neco na blbnuti :smich:

Vim ze to neni zadny supersport a zadna novinka, jen jsem dostal nabidku koupit byvalou motorku na ktere jezdil muj svagr 5 let a posleze jeho velice dobry kamos dalsich 6 let, oba bez padu a oba do ni nahrkali takrka vse nove za nejakych 30 litru za coz nekoupis dneska ani elektrony na auto :smich:

Chci se optat jestli nekdo tohle uz vlastnil a jake mel s timto vehyklem zkusenosti, diky za nazory

Jedna se o Kawasaki ZZR 600 a posledni foto obsahuje zhruba vyraz me zeny kdyz se dozvedela o mych planech lol

post-12489-1242760726_thumb.jpg

post-12489-1242760733_thumb.jpg

post-12489-1242760740_thumb.jpg

post-12489-1242760747_thumb.jpg

post-12489-1242760877_thumb.jpg

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za ty reci vas nesvezu a ani nezamavam kdyz vam budu mizet v dali lol

stara je, ale v perfektnim stavu, meli to dva lestitele jako domaciho mazlicka ;) posledni do ni nahrkal v kawa servisu minuly rok 12 000 za bezny servis

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaj , natrefit na Jawu 500 OHC za 30 klacku, tak nevaham ani minutu :p

Davone poradnou az po nejakem case, preci jen jsem na tom uz 14 roku nesedel, treba neco na rozjezdeni ;) a nevim no, stovka za necele 4s a 240 maximalka uz docela poradna masinka je lol i kdyz na ty jejich brblave VTRka co ted maji vsichni z byvale particky to asi mit nebude

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurna , tak dneska prvni projizdka :D To byl zas napad, neprejte si vedet co je to , kdyz na tom nesedite 14 let a najednou takovy stroj, pokud si jeste matne vzpominam, tak pred prvnim sexem , jsem takovou tremu nemel :D

Nejvetsi fopa bylo, kdyz jsem se to 10 minut pokousel dat na stojan , nez jsem na to prisel , cele parkoviste se valelo smichy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Vy co chcete Creckovy ledviny a játra a podobné se podívejte jinde. Když se rozpleští motorkář, tak z něho většinou nic nezbude. Mrkněte po kolistoch ti mají větší šanci že zůstanou celí.

to Creck: máš to pěkné chlape, vypadá že je v dobrém stavu. Taky mám Kawu. Zx9r. Přeju hodně km bez nehod a poruch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bedo supr, taky jsem blbnul na krosce, ale poslouchat porad myslivce ze jim plasim zver atd.. to je na zblbnuti, pritom vesmes malokdo jezdi nejak brutalne po lese, vetsinou po nejakych vyjezdenych cestach , kde jezdi denne lesnici

Dneska jsem po 14 letech koupil novou prilbu, nasel jsem fakt raj pro motorkare za lidove ceny, pokud je nekdo z severni moravy a chtel by adresu prosim pres sz, hned jsem vzal jednu i synkovi, utrata za dve prilby a dvoje rukavice 4070kc, nadhera (podotykam zadne zdorba, ta firma dela zakladni skorepiny pro renomovane znacky po celem nemecku)

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...