Přejít na obsah

Po zmizelém airbusu nad Atlantikem nejsou žádné stopy


Romariooo

Doporučené příspěvky

Ztažené z webu:

Britka Patricia Coakleyová stále věří, že její manžel Arthur na palubě ztraceného Airbusu A330 společnosti Air France stále žije. Osmapadesátiletá Coakleyová v noci na úterý volala na maželův mobilní telefon a ten podle jejích slov zvonil. Informoval o tom deník The Sun

Má jediná víra je v tom, že jsem volala na jeho mobil o on zvonil," řekla Coakleyová z North Yorksu britskému deníku. "Podle mé teorie nemůže být na dně oceánu, protože zvoní, a v to já doufám."

To je jako ze scifi filmu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brazílsky odborník na leteckú bezpečnosť Gustavo Ferreira vypočítal, že lietadlo "sa nachádza maximálne 300 kilometrov východne od súostrovia Fernando de Noronha smerom k (africkému) Dakare". Zdôraznil, že v tej oblasti nie je more osobitne chladné a že je nádej nájsť živých, ak by sa pilotom podarilo pristáť na hladine. Označil to však za "málo pravdepodobné".

Generálny riaditeľ Air France Pierre-Henry Gourgeon povedal, že oblasť zmiznutia lietadla sa podarilo určiť s presnosťou niekoľkých desiatok námorných míľ, pričom jedna námorná míľa zodpovedá 1,85 kilometru. Dodal, že lietadlo bolo vybavené "bójami schopnými vysielať signál niekoľko dní".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chudák rozrušená bůh ví koho volala. Letadlo bylo mimo dosah radarů takže pochybuji, že by měl signál.
Asi tak, tady souhlasím s panem huličem, co vidí na plakátu Jyrky v pozadí vajíčka ;)

Ty voe kluci v Praze neznaj satelitni telefony ;)

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasná omeleta voe jasná omeleta :smich:

Únos asi není možný. Třeba by se objevilo na radaru, kdyby se přiblížilo k pevnině. To se mi nezdá, že by to nezjistili. A také většinou uneseš letadlo pro to aby jsi upoutal pozornost takže proč by to tajili?

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasná omeleta voe jasná omeleta :smich:

Únos asi není možný. Třeba by se objevilo na radaru, kdyby se přiblížilo k pevnině. To se mi nezdá, že by to nezjistili. A také většinou uneseš letadlo pro to aby jsi upoutal pozornost takže proč by to tajili?

Můžeš letět pod radarem a zrovna v týhle části Afriky by to, že by byli vidět na radaru, nemuselo zase tak moc znamenat ;) Pozornost je lepší po pár dnech nezvěstnosti podle mě coby amatéra únosce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...