Přejít na obsah

O1 1.6 74Kw


SilverGT

Doporučené příspěvky

čau chlapy potřeboval bych poradit.. motor se pro rozjizdeni pořad dusi kolik při rozjizdeni do kopce i chcipne.. na vagu to nic neukazalo mam novou vahu vzduchu novou saci trubici ale pořad nic a už si nevim rady čim by to mohlo bejt jestly mam lambda sondu nebo vyčistit kontakty na řidici jednotce?? motor je po celkove Go svičky zapalovaci, kabely ,olej, kroužky pistu, rozvody pumpa,filtry,všelijake trubky, Go hlavy atd. všecno je novy a ořad se to dusi.. diky za všechny rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co škrtící klapka, ta by to nemohla být? A palivový filtr jsi taky měnil popř. tankuješ kvalitní benzín?

mno ta škrtici klapka se mi nezda nejak se nezadrhava a benzin čepuju u chellu ale dusi se to jen pri rozjizdeni když je motor studenej pak už to dela jen trochu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

zdar lidičky,tak už ste někdo přišel na to co to může být? mám totiž úplně stejnej problém. Auto se mi pri rozjezdi dusi, cuka to,i kdyz to vytocim do otacek,tak auto nema tah. zkontrolovaly sme vsechny filtry, vyměnily, ale porad zadna zmena. auto bylo i napichnuty na Vag a ten mi ohlasil jen vadnej snimac otacek. tak sme to vymenili,ale zadna nejak extra viditelna zmena. do kopecka a to i do mensiho je docela umeni. uz sem si i rikal,ze sem asi lemra a asi se uz neumim rozjizdet,ale kdyz to zkusilo vic lidi,zjistil sem ze v nohach to vazne neni. uz sem v mezich. prosim poradte mi co mam delat. diky :help: :help: :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar lidičky,tak už ste někdo přišel na to co to může být? mám totiž úplně stejnej problém. Auto se mi pri rozjezdi dusi, cuka to,i kdyz to vytocim do otacek,tak auto nema tah. zkontrolovaly sme vsechny filtry, vyměnily, ale porad zadna zmena. auto bylo i napichnuty na Vag a ten mi ohlasil jen vadnej snimac otacek. tak sme to vymenili,ale zadna nejak extra viditelna zmena. do kopecka a to i do mensiho je docela umeni. uz sem si i rikal,ze sem asi lemra a asi se uz neumim rozjizdet,ale kdyz to zkusilo vic lidi,zjistil sem ze v nohach to vazne neni. uz sem v mezich. prosim poradte mi co mam delat. diky :help: :help: :help:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar lidičky,tak už ste někdo přišel na to co to může být? mám totiž úplně stejnej problém. Auto se mi pri rozjezdi dusi, cuka to,i kdyz to vytocim do otacek,tak auto nema tah. zkontrolovaly sme vsechny filtry, vyměnily, ale porad zadna zmena. auto bylo i napichnuty na Vag a ten mi ohlasil jen vadnej snimac otacek. tak sme to vymenili,ale zadna nejak extra viditelna zmena. do kopecka a to i do mensiho je docela umeni. uz sem si i rikal,ze sem asi lemra a asi se uz neumim rozjizdet,ale kdyz to zkusilo vic lidi,zjistil sem ze v nohach to vazne neni. uz sem v mezich. prosim poradte mi co mam delat. diky :help: :help: :help:

Tento problém většinou vzniká při nedostatečném tlaku paliva. Tlak má být 3,1at při odpojeném podtlakovém regulátoru a zhruba 2,8 at při připojené regulaci. Pokud je tlak nedostatečný, musí se vyměnit palivové čerpadlo. ( Studený motor jede kousek líp )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...