Přejít na obsah

cena a sleva


mgazda

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Tak SII uz na me ceka na vyzvednuti v autosalonu, nechce se mi pro ni trmacet 1500km tak ta posilam firmu ktera by mi to mela dovezt,

Cenikova cena 1.050.000,- cca

Celkove naklady pro me vc dopravy by mely byt 600 bez DPH coz si myslim ze je hodne slusny za novy vuz dle vybavy na prani, nechtel jsem o 60 000 levnejsi refenrentskej a jetej

Tak sand jen dorazi v pohode preci jen je to flak cesty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravím Vás bratia. Mám na Vás jedno otázočku. Ak som ju umiestnil do nesprávneho tématu, vopred sa ospravedlňujem prosím presuňte mi to tam kam to patrí. Obzerám sa po aute a moje poznanie je jednoznačné, v Česku sú autá, minimálne škodovky, omnoho lacnejšie ako na Slovensku. Preto sa chystám jednoznačne do Čiech. Teraz moja otázka, mám vyhliadnutých 4 SuperB-ov zo Škodaplus. Nemáte niekto skúsenosti s kúpou toho typu ? Potreboval by som poradiť aký sú chalani náchylný na zľavy z ponúkaných cien. Už aj takto mi to vychádza omnoho výhodnejšie ako kúpa na slovensku o nejakých 2000€. Chcem sa aj spýtať či sú tu neni nejaký slováci čo takto kupovali auto z Čiech a vedeli by poradiť. Je to díler autorizovaného predajcu takže autá by teoreticky mali mať CO resp. bude potrebné ho dať spraviť aj keď je pôvod jasný ? Sú to referečné vozy maximálne 3 roky staré. Za každú radu díky Vám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím jsem přes ŠkodaPlus bral dvě auta, obě původně jezdila v Boleslavi ve fabrice, obě roční, obě měla v okamžiku převzetí najeto něco málo přes 29 tisíc km a obě měla čerstvě udělanou servisní prohlídku v rozsahu 30.000 km. V říjnu 2008 to byla Octavia 2,0 4×4 L&K tehdy za 550 tisíc, koupeno v Auto Jarov, původní cena asi 920 tisíc, už se nepamatuju přesně, bohužel tehdy bez odpočtu DPH. Letos v květnu Superb 2,0 (125 kW) Combi DSG za 799.000, koupeno přes Laureta Auto, původní cena podle konfigurátoru přes 1.160.000 (už tam toho fakt moc přidat nešlo), tentokrát jsme DPH odečetli + jsme relativně dobře prodali 6 let starou oktávku kombi, která měla najeto přes 250 tisíc, takže Sup vyšel na půl mega bez DPH. O cenu jsem ani v jednom případě nezkoušel smlouvat, zdála se mi i tak slušná...

Oktávka má aktuálně skoro 140 tisíc km bez jakýchkoliv problémů, u Supa jsem na necelých 55 tisících km - u něj byl jediný problém, a to zatékání vody dovnitř, které se poprvé projevilo v září (vyřešené v rámci záruky výměnou odtokových hadic od panoramatické střechy) + jsem měnil baterku v dálkovém ovládání nezávislého topení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Ja dal za supa 600.000 a prijde mi, ze cokoliv navic ve vybave je uplna zbytecnost, snad jen kombi by se mi asi zatim 2x hodilo, ale zvladl jsem to odvezt i se sedanem. Davat za Supa cenu kolem milionu mi prijde zbytecne, to uz bych radsi koupil zanovni BMW5.

Jenže každý BMW nechce třeba kvůli závisti nebo kvůli pověsti lidí, co s něma jezdí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

  New Superb Combi 2,0 TDI CR 125 kW Exclusive 6st.aut.DSG

MOTOR

vznětový čtyřválec s přeplň. turbodmychadlem

OBJEM

1968 cm3

VÝKON

125 kW/170 PS při 4200 ot.min –1

MAX.TOČ. MOMENT

350 Nm./1750 – 2500 ot.min-1

ZRYCHLENÍ 0 – 100 km/h

8,9 s

MAX. RYCHLOST

220 km/hod

SPOTŘEBA

město 8,0/ mimoměsto 5,2 / celkem 6,2

Sériová výbava:

ABS + EDS + ASR + MSR + HBA + ESP, airbag řidiče a spolujezdce, boční airbagy, hlavové airbagy vpředu a vzadu, kolenní airbag řidiče, parkovací systém vpředu a vzadu, el. ovládaní všech bočních oken, el. ovládaná zpětná zrcátka s pamětí, el. sklopná,  osvětlením nástupního prostoru, kontrola tlaku v pneu, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, el. nastavitelné sedadlo řidiče a spolujezdce, hliníková kola THEMISTO 18“, pneu 235/45, vyhřívané čelní sklo, příprava pro rádio, 8x repro, rádio Škoda BOLERO na CD+MP3 s integrovaný měničem (6CD), SOUND SYSTEM, vyhřívaná přední i zadní sedadla, vyhřívané trysky ostřikovačů čelního skla, komfortní provedení sedadel v kůži/ALCANTARA, dvouzónová elektronická klimatizace – Climatronic včetně chlazených schránek, výškově a podélně nastavitelný volant, 5.dveře s el. otevíráním a zavíráním, podlaha v zavazadl. prostoru s upínacími elementy, zaclonitelné vnitřní zpětné zrcátko s dešťovým senzorem, zadní loketní opěrka s vakem na lyže, tempomat, adaptivní Bi-xenonové světlomety s ostřikovači, integrované mlhovky s funkcí „CORNER“, dekorační obložení interiéru, příprava pro telefon GSMII, kožený multifunkční volant s ovládáním pro rádio a telefon, kožený paket, elektromechanický posilovač řízení, Maxi-Dot palubní počítač, kotoučové brzdy na všech kolech, v předu s chlazením, dělené zadní sedadlo – sklopné, zdvojená koncovka výfuku, síťový program, zadní stínící rolo mechanické + boční roletky, boční lišty chromované, textilní koberce LOUNGE STEP, držáky nápojů v zadní loketní opěrce, sada na opravu pneu

 

Cena v sériové výbavě ……….………………………1.002.900,-

 

Mimořádná výbava:

  • Barva bílá Candy ……..…………………..………………………………………. 0,-

  • Navigační systém COLUMBUS……………….………………………………29.240,-

  • Panoramatická střecha ………………………………………………………32.200,-

  • Bezklíčové startování vozu …………………………………………………..10.000,-

  • Tříramenný sportovní volant s ovládáním převodovky DSG ……………….. 6.100,-

  • Dekor přístrojové desky MIRAGE – imitace kovu ……………………………1.000,-

  • HF sada s Bluetooth a ovládáním přes rSAP…………………………………. 5.100,-

  • Sportovní podvozek …………………………………………………………. 5.000,-

  • Prodloužená záruka 4 roky/120.000 km …………………………………….12.100,-

  • Rezervní kolo, zvedák vozu, nářadí ………………………………………….. 1.400,-

  • Zatmavení skel fólií …………………………………………………………. 10.000,-

  • Construct – mechanické zabezpečení……………………………………….10.000,-

  • Dopravní náklady ………………………………………………………… 3.000,-

 

Cena vozu celkem …………………………………….1.128.200,- Cena vozu celkem pro Vás ………………………….... 999.900,-

 

Doporučujeme:

  • Povinná výbava ……………………………………………………………… 1.000,-

  • Lapače nečistot ……………………………………………………………….1.200,-

  • Dálniční známka …………………………………………………………….. 1.200,-

Ceny jsou uvedeny včetně nákladů na dopravu a DPH.

Záruka na vůz je 2 roky, 3 roky na vady laku a 12 let na prorezavění karoserie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Byrto":

Neodvážím se přesně poradit, protože jsem to auto neviděl, ale takovéto ceny se 2008-2009 objevují často.

Záleží na výbavě a stavu. Někdo má auto po 200 tis. km stále bez problémů, vad a čistý, nezničený interiér.     Vždy je nejlepší zkouknout ještě nějakého jiného Superba, ať máš možnost porovnání.   S "full" výbavou je v inzerci dost aut (..... a pak když vidím, kolik jim toho chybí :-D )

 

Hodně štěstí při výběru!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...