Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

Tak je taky možné, že se čeká krom motorů i na nějaké jiné díly. Já bych to ale viděl na něco jinýho. Na jaře prej byl o Toury zájem i u Helmutů. Tak možná chtěli stihnout dodat co nejvíc tam a objednávky jinam si posunout a rozprostřít v čase.

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řekl bych že problém bude asi někde jinde, já taky po 2 měsících bombardoval prodejce i ŠA a všude vyhýbavé odpovědi, prodejce dodal aspoň "lepší rádio" jako kompenzaci čekání.

tak to by me zajimalo kde....preference zahranicnich trhu???Vsak na vychode se jim to prej dost propadlo-proto ta akce?...tak nevim...a v nemecku uz skoncilo srotovny a stejne sly na odbyt spis fabky....no ja furt cekam na termin- nevim co jim tak dlouho trva zjistit termin - udajne by to ale meli stihnout do konce roku :), znamej ted byl v auto jarov a rekli mu ze klidne i 4 a více mesicu a vnucovali mu tam nakou skladovou co nekdo nakonec nechtel :-D

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten volant podle mě interiéru prospěl. Ani ty zrcátka nevypadají vůbec špatně. Já bych si asi vybral interiér Eminent a nebo Graham co se tam teď dávájí z předFL OII.

Obecně se divim, že Škoda nezměnila schránku před spolujezdcem - když už tam dává jenom záslepku místo zámku, tak mohla ten plast dělat už pět let bez záslepky jako jednoduchej kus. Nebo se do nějakýho interiéru zámek dává? Mně ta záslepka přišla hodně laciná hlavně třeba v akčním modelu Business - bylo v tom autě na tehdejší dobu víc než dost výbavy, ale ten zatracenej zámek tam nedali..

No a co musím pochválit - ten volant nevypadá aspoň na fotkách tak gumově a lacině jako ten, co se dával před tady tímhle do ostatních škodovek bez koženýho paketu.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bojler: ted si nejsem stoprocentne jistej, ale kdyz jsem na ni koukal v saloonu, tak ten zamek tam byl (mela interier eminem). A na fotkach v katalogu je taky vyobrazenej. Tak nevim.

to Millik89: moc pekna, tak at dobre slouzi

mám taky tu škaredou záslepku, vidím na fotkách paket Plus, bez mlhovek (já nedávno použil v mlze a nestěžuji si), možná to chtělo aspoň loketku (nebo není vidět)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dival sem se na ty interiery a u Grahamu mne prijde, ze maji vyraznejsi bocni vedeni. Mozna proto si Skoda podminuje jejich volbu prikoupenim bedernich oper a vyskove nastavitelnosti spolujezdce. A asi to budou ta stejna sedadla, co ve sportpaketu.

Kazdopadne zamek te schranky je u vsech tri interieru. Maji v tom bordel.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dival sem se na ty interiery a u Grahamu mne prijde, ze maji vyraznejsi bocni vedeni. Mozna proto si Skoda podminuje jejich volbu prikoupenim bedernich oper a vyskove nastavitelnosti spolujezdce. A asi to budou ta stejna sedadla, co ve sportpaketu.

Tak to sem vůl že sem si tam dal potahy eminent..bederky sem dal, ale myslel jsem že jak graham tak eminent je nadstandart a eminent se mi podle fotek líbil víc, tak sem ho tam bouchnul..No nic, snad bude v pohodě..

Editováno: , autor: masserr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkná tourka, u nás by měla být příští týden (objednáno 21.8.09). Chtěl bych se zeptat ohledně záslepky zámku přihrádky spolujezdce - pokud tam je ta záslepka, tak se přihrádka nedá jinak zamknout? Např. nějak automaticky s centrálem apod....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Graham, co vim, davaj jen se sportpaketem.

Mely by jit i bez neho. Jak podle confi, tak podle PP. Podminka je "objednejte PK2" a to jsou Výškově nastavitelná sedadla vpředu + bederní opěry za 3000Kč

Jinak souhlasim s tim, ze to zamykani je docela na prd. Ale rekl bych, ze to se zamkem ne ze "vypada o trochu lip", ale se zaslepkou vypada "vyrazne hur" :)

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...