Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

Objednával jsem 1.9., ale byl to už objednanej kus, ale v modrý. Jen se změnila barva laku, proto to bylo docela rychle. 1.10. už byl v autosalonu. Ve chvíli když vyrazí TMBčko, tak má autosalon možnost ho sledovat. Vim kdy byla hotová kasle i kdy bylo dáno na expedici. Ve středu 30. už bylo dáno na expedici a 1.10. už bylo. Jinak je to 1.6MPI, jezdí suprově. Řídil jsem především 1.9TDI, ale najezdím maximálně 7000km ročně a jezdím především jen couračky po Mladý Boleslavi, takže 1.6 benzín byla jasná volba. Zatím průměrná spotřeba 8,6, což na ty couračky si myslím ujde. Je to čistě základ s tím paketem. Jedinej můj požadavek byl central, vpředu okna v elektrice, toť vše. Takže klimoška, vyhřívaný vnější zpětný zrcátka už mám za 10000,- navíc a to se už vyplatí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednával jsem 1.9., ale byl to už objednanej kus, ale v modrý. Jen se změnila barva laku, proto to bylo docela rychle. 1.10. už byl v autosalonu. Ve chvíli když vyrazí TMBčko, tak má autosalon možnost ho sledovat. Vim kdy byla hotová kasle i kdy bylo dáno na expedici. Ve středu 30. už bylo dáno na expedici a 1.10. už bylo. Jinak je to 1.6MPI, jezdí suprově. Řídil jsem především 1.9TDI, ale najezdím maximálně 7000km ročně a jezdím především jen couračky po Mladý Boleslavi, takže 1.6 benzín byla jasná volba. Zatím průměrná spotřeba 8,6, což na ty couračky si myslím ujde. Je to čistě základ s tím paketem. Jedinej můj požadavek byl central, vpředu okna v elektrice, toť vše. Takže klimoška, vyhřívaný vnější zpětný zrcátka už mám za 10000,- navíc a to se už vyplatí :D

Mám 4 měsíce stejnou akorát tu modrou, po 5000km se spotřeba ustálila při smíšeném provozu na 7,0 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 4 měsíce stejnou akorát tu modrou, po 5000km se spotřeba ustálila při smíšeném provozu na 7,0 .

Tak to je nádhera, doufám, že to po těch 5000km budu moct říct taky :D A jak si s ní po delší době spokojenej? Pociťuješ prodlevu plynu ? Od pátku s ním jezdím, četl jsem několik diskuzí o tomto motoru a píší, že má velkou prodlevu. Já ji zaznamenávám pouze lehce při rozjíždění, 100%ně jsem si ještě nezvyk, ale u vyšších rychlostních stupňů už ji skoro nezaznamenávám. Sem s ní zatím moc spokojenej, přeci jenom je to jiný autíčko, než-li favorit co jsem měl doteď :D

Ten volant je skvělej, supr se drží a řekl bych, že se s ním i líp zatáčí, než s tím starším. Samozřejmě to je možná jen můj pocit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkná. Ty zrcátka a volant tomu prospěly. ještě pořád je to designově pěkné auto. Přeju mnoho šťastných kilometrů bez nehod a poruch. Co je v tom za motor??Myslim, že podle mřížek v nárazníku je to 1.6MPI :palec2:

Jde to poznat podle otáčkoměru - 1.6 MPI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je nádhera, doufám, že to po těch 5000km budu moct říct taky :D A jak si s ní po delší době spokojenej? Pociťuješ prodlevu plynu ? Od pátku s ním jezdím, četl jsem několik diskuzí o tomto motoru a píší, že má velkou prodlevu. Já ji zaznamenávám pouze lehce při rozjíždění, 100%ně jsem si ještě nezvyk, ale u vyšších rychlostních stupňů už ji skoro nezaznamenávám. Sem s ní zatím moc spokojenej, přeci jenom je to jiný autíčko, než-li favorit co jsem měl doteď :D

Ten volant je skvělej, supr se drží a řekl bych, že se s ním i líp zatáčí, než s tím starším. Samozřejmě to je možná jen můj pocit :)

Prodlevu výrazněji cítím hlavně za studena při rozjezdu, zlobilo mě hlavně řazení nešlo někdy řadit 1. a 2.,ale teď po 7000km jsou problémy opět za studena s 1.st., spotřeba jde pořád zatím dole, když ji příliš nehoním jde i pod 6L. Já mám ještě starý volant a zrcátka - koupeno koncem května 09. Dodělal jsem Defend a tažné, dnes jsem objednal zimní UG7+ zítra dojdou. Jako poslední jsem měl doma Feldu tak sdílím nadšení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dival sem se na ty interiery a u Grahamu mne prijde, ze maji vyraznejsi bocni vedeni. Mozna proto si Skoda podminuje jejich volbu prikoupenim bedernich oper a vyskove nastavitelnosti spolujezdce. A asi to budou ta stejna sedadla, co ve sportpaketu.

Kazdopadne zamek te schranky je u vsech tri interieru. Maji v tom bordel.

Na fotce v katalogu je právě interiér graham použit na sportpaketu tudíž to větší boční vedení. Jinak se dá objednat i na obyč. sedačky. Ohledně toho zámku schránky, nevím to na 100%, ale myslím, že je to podmíněno mít centrál s vystřelovacím klíčem. Případně mě opravte. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednával jsem 1.9., ale byl to už objednanej kus, ale v modrý. Jen se změnila barva laku, proto to bylo docela rychle. 1.10. už byl v autosalonu. Ve chvíli když vyrazí TMBčko, tak má autosalon možnost ho sledovat. Vim kdy byla hotová kasle i kdy bylo dáno na expedici. Ve středu 30. už bylo dáno na expedici a 1.10. už bylo. Jinak je to 1.6MPI, jezdí suprově. Řídil jsem především 1.9TDI, ale najezdím maximálně 7000km ročně a jezdím především jen couračky po Mladý Boleslavi, takže 1.6 benzín byla jasná volba. Zatím průměrná spotřeba 8,6, což na ty couračky si myslím ujde. Je to čistě základ s tím paketem. Jedinej můj požadavek byl central, vpředu okna v elektrice, toť vše. Takže klimoška, vyhřívaný vnější zpětný zrcátka už mám za 10000,- navíc a to se už vyplatí :D

Tak to si pospíšili..já mám objednáno od 25.8...slibovali že do 1.10. jí budu mít doma a pak akorát volaly že se termíny bodou protahovat, ale o kolik nevěděli. Kámen úrazu asi bude to, že tam mám 1,9 TDI..doufám že už mě nebudou dloho napínat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže tady jsou nějaké fotky Octavia Tour Trumf, už je doma od pátku hurááááááááááááááááááááááá. :smich:

Gratuluji k novému fáru,preju ježdění bez nehody. Zajímalo by mne jestli má ta tvoje palubka černou barvu v horní i dolní části palubky?

V katalogu mi to tak připadalo,ale asi záleží na zvoleném interieru.U tebe mi přijde, že je spodek světlejší. Mám ji také objednanou /1.6/ scale,onyx-onyx. Tak by mne to docela zajímalo.Dík za reakci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluji k novému fáru,preju ježdění bez nehody. Zajímalo by mne jestli má ta tvoje palubka černou barvu v horní i dolní části palubky?

V katalogu mi to tak připadalo,ale asi záleží na zvoleném interieru.U tebe mi přijde, že je spodek světlejší. Mám ji také objednanou /1.6/ scale,onyx-onyx. Tak by mne to docela zajímalo.Dík za reakci.

Spodní část není světlejší, možná to tak vypadá díky nasvícení venkovního světla. Každopádně se vyplatí si počkat, fakt to stojí za to :) Už se těšim až půjdu z práce a zase se projedu, je to jako droga :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spodní část není světlejší, možná to tak vypadá díky nasvícení venkovního světla. Každopádně se vyplatí si počkat, fakt to stojí za to :) Už se těšim až půjdu z práce a zase se projedu, je to jako droga :D

Tak to chápu,já když koupil starší oktavku co ji mám ted,tak jsem si do ní chodil do garáže aspon na chvíli sednout, když už jsem zrovna nikam nejel. Je to prostě radost. Tak si to užívej. Já ji přivezu nekdy ve 44-tém týdnu. Už aby byla doma. Dík za reakci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja uz si chci taky do ni chodit do garaze sedavat :-D ale zatim porad nemam ani potvrzeny teermin :-(

jinak ta cervena je hezci nez sem si myslel...no uvidime co na to moje šedá satin jestli vubec nekdy bude :-D

Volant tomu opravdu jen prospel ... a ty zrcatka taktez a zda se mi to nebo jsou vetsi nez ty predchozi?

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja uz si chci taky do ni chodit do garaze sedavat :-D ale zatim porad nemam ani potvrzeny teermin :-(

jinak ta cervena je hezci nez sem si myslel...no uvidime co na to moje šedá satin jestli vubec nekdy bude :-D

Volant tomu opravdu jen prospel ... a ty zrcatka taktez a zda se mi to nebo jsou vetsi nez ty predchozi?

Neřekl bych, že jsou větší, ale na šířku jsou kratší a na výšku jsou vyšší, měli by bejt z FabiaII. Tak až nějakou uvidíš, tak to porovnej s octávkou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja uz si chci taky do ni chodit do garaze sedavat :-D ale zatim porad nemam ani potvrzeny teermin :-(

jinak ta cervena je hezci nez sem si myslel...no uvidime co na to moje šedá satin jestli vubec nekdy bude :-D

Volant tomu opravdu jen prospel ... a ty zrcatka taktez a zda se mi to nebo jsou vetsi nez ty predchozi?

Ta červená je pěkná, ale šedá satin se mě osobně taky líbila. Vybíral jsem mezi ní a capuccino.Nakonec jsme vybrali capuccino. Tak jsem na ni taky zvědavej. Zatím jsem ji viděl jen na nových fabiích a octavkach. Na oktavca I jsem ji zatím neviděl.Doufá, že nebudu nakonec zklamanej a že to bude láska na první pohled. Ten volant je parádní a líbí se mi ,že palubka je celá černá. Vršek i spodek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

25.8. jsem objednával combi 1,9 TDi a dnes jsem se dozvěděl že se bude montovat ve 48 týdnu..ACH jo.... :feve:

Nevíte někdo na 100% jak je to s těma sedačkama graham a eminent??? Mají sedačky graham lepší boční vedení jenom se sport paketem?? Nebo stačí dát bederní opěrky a sedačky graham s lepším vedením jsou jako bonus??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

masser: o bonusu pochybuju....ale graham sem si dal taky :-)

25.8. a bude az 48.tyden? To si delaj pr??? JA to mam presne o mesic pozdeji objednany sice lift... tak to bude až na jaře hehe už se můžu jen smát,...zatim jsem nezazil horsi cekani...a to je to teprv necelych 14dni :D

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

25.8. a bude az 48.tyden? To si delaj pr??? JA to mam presne o mesic pozdeji objednany sice lift... tak to bude až na jaře hehe už se můžu jen smát,...zatim jsem nezazil horsi cekani...a to je to teprv necelych 14dni :D

Taky sem si říkal že si ze mě asi dělaj p*del, ale fakt to mysleli vážně..to sou čekací lhůty jak za komančů na Š105...Hůza

A nechal sem si to změnit na sedačky graham, tak sem zvědavej jestli budou mít lepší boční vedení, jako na těch fotkách v konfigurátoru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...