Přejít na obsah

Přední maska


mesr

Doporučené příspěvky

Jo? kdesi som cital ani o milotecu chvalu na masku, ale mohol to byt blud.....mne islo o prachy, nenapadlo ma, ze sa stane, ze to nebude sediet.....spravim foto nech si kady rozmysli ci ju kupit.............este aj sriekanie v origo servisu mi sprasili a tie hrany neosmirglovali a farba je tam hrcata....inak mam naraznik rs a ja mam cervenu coridu....no a ked mi nastriekali ten naraznik, nesed mi odtien s tou mojou, skor je to ako cervena rally....myslite niekto, ze je to na reklamacku, alebo je fakt nemozne trafit priblizne tu itu farbu??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...
  • o 10 měsíců později...

ja som si doma natrel mriezky chladica šedou metalizou (farba vozidla)

+ obrusil

+ natrel štetcom

+ nastriekal farbou 9151

+ nastriekal bezfarebny lak

= zatiaľ to drží.... cca už niečo cez 2 roky.

a výzorovo to je fakt veľmi dobré...

tak isto som si chcel urobiť aj kľučky dverí.... a výsledok je taký že zháňam nové kľučky ...nakoľko to vyzera na grc a neviem ako to dat dolu... :((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...

Tak nějak mne změna masky taky postihla ale nemužu se rozhoupat,každopádně ji budu polepovat folii a teď dejte navrhy.

1)barva auta (u nne 20%)

2)barva černá matná(80%)

2)barva karbon černá(80%)

:)

post-86-0-31603300-1298045884_thumb.jpg

Editováno: , autor: Vlasta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne bych to prelepil folii. Neni to vubec tezke. Staci to odmastit, podklad vodu, nalepit, vytlacit vodu, vytvarovat a nahrat napr. horkovzduskou nebo fenem a mas to. Je to rychly a lepsi nez lakovat. Kdyz se ti to okouka tak to sloupnes a mas neporusenej ramecek. A kdyz te napadne neco jinyho tak to muzes zas prelepit jinou folkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Zdravím .. já si masku na moji Fabči stříkal do černého matu .. nejdříve jsem nanesl základ, vybrousil pod vodou at je to tip top a pak stříkal černým sprejem .. je to super než ti přiletí první kamínek .. pak to dělá to stejné jako s kapotou .. proto je lepší to polepit do folie !!! stříkal jsem každý rok na jaře .. po zimě byla kaput :( teď mám Folii a spokojenost :-)

Editováno: , autor: Kjuba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ještě se chci zeptat, jestli někdo nemá zkušenost s (pravděpodobně čínskou) replikou masek...stojí mezi 600-800kč.

Pokud má někdo zkušenost tak budu rád za radu, jestli to má vůbec smysl pořizovat?

jakou máš na mysli?? myslíš origo mřížku a rámeček masky?? pokud jo, není noc jednoduššího než jí sehnat na vrakovišti a nebo máš na mysli uplně jinou masku?? popř hod foto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

ahoj, potřeboval bych prosím poradit, chci na F1 zrušit ten chromovej rámeček na masce, teda jako dát to do jiný barvy, konkrétně do matný černý.

Už jenom proto, že je to jediné věc v chromu na autě. Přemejšlel jsem o lakování, to je mi celkem jasný, ale vzhledem k životnosti bych radši folii.

Můžete mi prosím někdo poradit, kde tu folii koupit (Praha a okolí,Pha-západ) a jakým způsobem se to nalepuje, tvaruje?

Předem díky za všechny rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...