Přejít na obsah

Přední maska


mesr

Doporučené příspěvky

Ahojte mňa bi skôr zaujimalo ako je to Vi prichitené o tu masku RS. Dik

Na tuto problematiku zde máme jednoho na "znáček" vzatého odborníka... dlouho to studoval na Bajkonuru a proměřoval z Planety Opic pomoci Hablova teleskopu... myslím, že sám veliký V//RS (nyní ho tu najdeš pod nickem ReSo), ale bude ti tvrdit, že to není on - to víš, hvězdička... to lepil speciálním roztokem (hladká mouka s vodou) před tím měl ještě jednu vychytávku (vaječnej bílek)... u druhé variany, byl pak problém, že to smrdělo, jako když se někdo připosere a než to zatvrdlo, tak to musel 12 hodin držet - takže to zas tak rovný nebylo..

na origo RS masce - na plastovem vylisku nalepene na oboustranku.... vezmi na to lepidlo a bude to v cajku :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim vsechny. Nedavno jsem se take zaradil do nemale skupiny majtelu ceskych auticek :-). A tak me napadlo, jestli jste nekdo nepremyslel nad vyrobou predni masky-zebrovani a lemovan z dratu. Mam na mysli neco na styl grilu, ze zebra by tvorily draty treba o prumeru 5mm apod. Pak dat vse do chromu nebo barvy. Co vy na to? Za reakce dekuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

ahoj

Mám na vás profíky dotaz :-) Na fotce níže, co sem pořídil, se mi moc líbí stříbrné zbarvení mřížek na přední masce

Tak se chci zeptat, nechci to patlat nějakou barvou, ten borec na tom měl nalepené nebo přidělané nějaké stříbrné lišty...ví někdo o co se jedná?? Popř. jestli to někdo má, budu rád když mi poradí.

Předem díky

post-4801-1185186768_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj

Mám na vás profíky dotaz :-) Na fotce níže, co sem pořídil, se mi moc líbí stříbrné zbarvení mřížek na přední masce

Tak se chci zeptat, nechci to patlat nějakou barvou, ten borec na tom měl nalepené nebo přidělané nějaké stříbrné lišty...ví někdo o co se jedná?? Popř. jestli to někdo má, budu rád když mi poradí.

Předem díky

Ahoj, zkus Milotec, ten má něco podobnýho v nabídce..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...