Přejít na obsah

GSM II + GSM III, jednotky, držáky tel.


Doporučené příspěvky

To mám (5P0 862 335), ale i do ní přece šel dostat seznam přes bluetooth. Třeba nějakým starým telefonem bez OS. Dají se někde vyčíst podporované telefony přes BT u této jednotky ? Ve škodovce sdílní nejsou tam by nejraději provedli výměnu za 6000 a negarantovali plnou funkčnost se vším všudy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rady z tohoto vlákna,

dnes jsem došel k autu, v Galaxu S1 jsem měl připravené kontakty na SIM a telefon nastavený na seznam ze SIM.

Po spojení jednotky s telefonen proběhlo automatické stažení seznamu do jednotky a volání z Maxíku už funguje.

Po odzkoušení hlasového ovládání mi systém nahlásil prázdný seznam, tudíž jsem po opětovném prostudování návodu k obsluze auta vyčetl, že seznam hlasového vytáčení je na 50 kontaktů. Z toho usuzuju, že je nezávislý na seznamu v Maxidotu a je třeba kontakty pro hlasové volby nahrát samostatně. (k tomu jsem se dnes už nedostal - návod jsem s sebou neměl ). Zítra otestuju nahrání hlasových kontaktů a napíšu výsledek. Vypadá to, že i se starou GSM II jednotkou není nic ztraceno a když nepůjdou číst SMS a nepůjde A2DP tak jsem přesto spokojený. Legální, komfortní a bezpečné volání je splněno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na držáku pro telefoní adaptér jsem odřezal všechny výstupky a packy z plochy, vystřihl tvar z nanopodložky, přilepil a telefon krásně drží.

(pokud ho nenechám v kapse ). Ještě by to chtělo z toho držáku vytáhnout 5voltíků na nabíjení přes USB ať nemusím blokovat zapalovačovou zásuvku.

Nevite někdo jestli to jde ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím všechny,

prosím o radu, pokud bude někdo vědět - mám OII 2010, originál montáž HF jednotky 7P6035730D, nemám MF volant ani adaptér na telefon (SAMSUNG GALAXY mini) a dalo by se napsat, že vše funguje správně, pochopitelně mimo hlasového vytáčení. To by se mi právě líbilo - není možná nějaká úprava tak, aby to fungovalo bez výše uvedeného?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info od Milhauska - podle návodu k obsluze by měl (podle mne) stačit adaptér s tlačítkem PTT, tudíž tlačítko bez dalšího (?) slouží k spojení či rozpojení dvou nebo více kontaktů, tak mám na mysli právě ony kontakty, které jsou na již namontovaném držáku - ještě jednou dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, díky. Co se týká kontaktů - na držáku, co je namontován z výroby a který trčí na palubce, je řada kontaktů (celkem 30). Pokud budu mít origo adaptér, třeba na Nokii E52, tak na ty kontakty držáku musí nutně dosednout protikontakty adaptéru. Pokud tedy v adaptéru není nějaká elektronika (to pochopitelně nevím, adaptér jsem viděl pouze na obrázku), tak tam je pouze propojení napájení pro dobíjení MT, dále něco, co propojí anténu MT na origo anténu auta a také kontakty pro PTT. A to je právě to, co by mně zajímalo. Pokud to tak je, stačilo by něčím (zatím nevím čím) propojit patřičné kontakty na držáku stejně, jako to zřejmě dělá tlačítko PTT. Pokud je ale v adaptéru nějaká elektronika, tak je to passé. Moc ti děkuju, že se se mnou zabýváš. Určitě není bezpodmínečně nutné, aby fungovalo hlasové vytáčení, ale když vidím v autě mojí paní PARROTA za 2 500 Kč, který to bez problému umí, tak mi to přijde trochu líto...

Editováno: , autor: pavka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdá se, že výše zmiňované bude problém. Napadlo mi, zda někdo zde na fóru nemá nebo neví, kde by se dalo sehnat schéma zapojení jak držáku, tak i adaptéru, jde mi o zapojení kontaktů, kam co vede. Pokud by někdo tohle sehnal, mám pocit, že už by neměl tak velký problém vytvořit pseudoadaptér na jakýkoli MT včetně všeho, co to obnáší (nabíjení, pravděpodobně indukční přenos vf signálu z antény MT do antény auta, tlačítko PTT) za zlomek ceny originálu.

Díky a všechny zdravím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

Uz jsem toho precetl hodne,ale nejsem z toho moc moudrej.Mam Golfa VI R.V.2011 s radiem RCD 510 a MF volantem.Chci si koupit HF,ale nevim jakou.Nechci SMS na radiu a Maxidotu.Ve firemni Fabii mam HF ktere pouziva MF volant,zobrazuje prichozi hovory na maxiku coz by me uoplne stacilo. Funguje takto tato jednotka 5N0035730D? Poradi mi prosim nekdo jakou HF mam koupit?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj

Tak jsem to cele procetl ale odpoved na muj problem jsem nenasel.Doufam ze mi nekdo pomuze a poradi co mam spatne.Mam GVI MF volant radio RCD 510 bez navigace.Namontoval jsem HF sadu jednotka 7P6 035 730 J.Kodovani 0700000000010110.Podvolantova jednotka 5K0 953 507 BC nakodovana 108A140000.Vag bez chyb.Na radiu se zobrazuje volba telefonu,na Maxidotu taktez.Vse funguje az na jednu malickost.Nechodi hlasove vytaceni.Bez nakodovani podvolantove jednotky A funguje tlacitko na MF volantu pouze jako MUTE.Netusim kde je chyba.Muzete mi prosim nekdo pomoci?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak problem asi odhalen.Modul 7P6 035 730 J nefunguje ani v jinem aute.Pravdepodobne neumi hlasove ovladani,nebo je rozbita.

Tak prodejce tvrdi ze hlasove ovladani musi umet radio.Jednotka to pry neumi.Je to pravda?Pripadne umi tato jednotka hlasove ovladani?

Diky za info

Editováno: , autor: miki1234
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak problem asi odhalen.Modul 7P6 035 730 J nefunguje ani v jinem aute.Pravdepodobne neumi hlasove ovladani,nebo je rozbita.

Tak prodejce tvrdi ze hlasove ovladani musi umet radio.Jednotka to pry neumi.Je to pravda?Pripadne umi tato jednotka hlasove ovladani?

Diky za info

Tak modulem to neni.Dnes jsem zkousel 5K0 a stejny vysledek.Nevite nekdo co s tim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, mam GSM II - hliníková krabička a tel .samsung galaxi S III a verze tel. je 4.1.2 androit.

Problem je takový že vlastnim auto octavie II rok 2006 . Má original od škoda handsfree , multifunkční volant, maxidot a radio stream . Po připojení tel. k autu je vše v pořádku ale ne a ne načíst telefoní seznam do maxidot menu! Když někam volam tak je vše v pořádku i když volá někdo mě, ale na maxidotu vidim jen telefoní čísla a to je dosti blbé !

Potřebuji poradit jak tam ten seznam mam dostat. Nemam stim žádnou skušenost tak prosím o nějaký návod . Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj potřebuju poradit jestli to bude možné?

Mam octavii 2006 radio strem, maxidot, multifunkční volant a handsfree originál od škoda. Vše funguje akorád mi nejde načíst telefoní seznam do maxidotu u telefonu samsung galaxi S3! Chci se zeptat? Dá se to nejak upravit v diagnostice Vag Com? Tak abych sparoval tel S3 i s kontaktama? Budu moc vděčný! Nebo nějaký návod ? Mam známý v autorizovanym servisu škoda, ale tam už neví co stim mají dělat tak jestli je nejaká možnost to zprovoznit přes tuto starou jednotku ! Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...