Přejít na obsah

GSM II + GSM III, jednotky, držáky tel.


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Zdarec mám Octu II předface Columbuse rns510, multi volant, maxi dot, a dostala se mi do ruky jednotka (1Z0035729E). Moc se v těch jednotkách neorientuji ani jsem nikde nějak nenašel třeba nějakou tabulku kompatabiliti s tím a tím autem. Takže otázka je prostá. Rozchodím tuto jednotku v mém autě nebo nerozchodím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Poradi nekdo, mam GSMIII (MR2009 FL), upgradoval jsem na telefon na S. Galaxy S4 (I9505) a nedari se me to sparovat pres rSAP.
Pres BT se to najde, zparuje, na telefonu zadam kod, ktery si vyzada auto, zaskrtnu info k rSAP, a GSMIII stale pise se pripojuje...
Nakonec to po nejake dobe spadne s tim, ze nenalezl komp. telefon a snazi se pripojit k tem, ktere byly zparovany drive (stare dobre Nokie...).

K zadani PIN se to vubec nedostane, telefon ukazuje sparovani.

Vim, ze jsou na Google Play pomocne aplikace pro spravne rozchozeni jak rSAP, tak PBAP, ale je jich vice a netusim, ktere presne se hodi v tomto pripade.

Diky za pripadnou pomoc.

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Německu jsem četl, že to vyřešili novější typem SIM karty...

Take jsem tuto informaci nekde zahledl, v nejakem ceskem foru, ale bez blizsich informaci. Nevis nahodou nejake blizsi info ?

Ty by jsi mozna mohl vedet presne oznaceni me Premium GSMIII jednotky, nemas to prosim Te nekde poznamenane? Diky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, potřeboval bych poradit, koupil jsem před měsícem o II ( 2012 )a chtěl bych vědět zda je možné  dodatečně namontovat bluetooth modul, aby telefon fungoval na radiu swing. Nemám multifunkční volant ( ten bych dokoupil ) a nemám asi ani maxidot ... a pokud by to šlo, kde by mi to namontovali ... Děkuji všem za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ktera GSM jednotka podporuje SMS a hlas vytaceni pres radio. Sehnal jsem jednotku 3C8035730D zprovoznil ale nejde prepnout na maxidotu MFA, AUDIO atd. je tam jen telefon. Kdyz zmacknu packu tak to skoci vzdy do menu telefonu. Mam MR2007 vymenene FL budiky radio BOLERO. Neni potreba vymenit podvolantovku za CH mam tam 1K0953549AQ.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Chtěl bych domontovat toto BT:

 

http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/bluetooth-handsfree-pro-dodatecnou-montaz-5j0051473ax#

 

Mam nekolik dotazu:
1) bude fungovat ovladani na MF volantu?
2) budou se udaje z telefonu zobrazovat na Maxidotu?
3) budou se udaje z telefonu zobrazovat  na radiu Swing?
4) lze pres toto zarizeni do radia poustet hudbu?
5) budu potrebovat jeste neco dalsiho? (mikrofon? jina podvolantovka?)

Mam OII FL, rok vyroby 2011 (modelovy rok 2012), maxidot, multifunkcni volant, radio Swing.

 

Dekuji za pomoc.
 

post-65413-0-09032300-1384176788_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) bude fungovat ovladani na MF volantu? NE
2) budou se udaje z telefonu zobrazovat na Maxidotu? NE
3) budou se udaje z telefonu zobrazovat  na radiu Swing? NE
4) lze pres toto zarizeni do radia poustet hudbu? NE
5) budu potrebovat jeste neco dalsiho? (mikrofon? jina podvolantovka?) NE

 

Není to až tak špatný jen je to stejný jako parrot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...