Jump to content

Dodělání dálky - Octavia Tour


Maxir
 Share

Recommended Posts

Ahoj,

potřebuji poradit. Objednal jsem Octavia Tour, dnes přišla na salon ale není tam dálka kterou jsem měl objednanou. Chtějí mi dodělat Jablotro, dálka od Škodovky prý vyjde přes 20 000Kč. Můžete mi poradit co všechno se musí vyměnit, že to stojí tokový prachy? Moc se mi to nezdá. Octavka má centrál.

Link to comment
Share on other sites

Pokud si to měl obědnaný s originál centrálem tam bych auto nepřebral a vyžadoval bych originál centrál (né jablotron apod). Jak tak koukám tak v nabídce mimořádné výbavy je za 12 tisíc. Anebo jestly chceš ušetřit tak si to vem bez dálky a nech si ji u někoho šikovnýho doděta což by vyšlo výrazně levněji.

Edited by obrbaz
Link to comment
Share on other sites

Pokud si to měl obědnaný s originál centrálem tam bych auto nepřebral a vyžadoval bych originál centrál (né jablotron apod).

To jsem udelal. Odpověd je, že mi vrátí zálohu, auto prý za ty peníze bez problémů prodají, není pro ně zajímavé na své náklady dodělávat dálku. Tu objednávku totiž zkazila ženská co v salonu auta objednává a né přímo Škodovka. Škodovka má chybu v ceníku dálka je za 4 tisíce. Problém je, že když teď objednám auto tak bude až 2010 a já ho chtěl dát do daní letos.

Edited by Maxir
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...